gebe
  1. redflower

redflower Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

parfüm indirimi

Konu, 'Çöplük' kısmında redflower tarafından paylaşıldı.

kaliteli parfümseverlerden olarak ben de bayadır indirim kovalıyorum. bi tane face uygulaması buldum.
    arkadaşlarını çağırarak indirim alıyorsun son moda parfümlerden özellikle. ben %15 kaptım, devam ediyrm hala
    burdan bakabilirsnz kızlar :) https://apps.facebook.com/mizuparfumunupaylas/

parfüm indirimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parfüm Şişeleri

Parfüm Şişeleri

hipnoz parfüm parfüm şişeleri şişesi boş şişeleri boş şişesi Parfüm üreticileri ve ünlü markalar kokunun ve aromanın yanı sıra daha da ilgi çekici hale gelmek için şişe tasarımlarına da çok dikkat ediyorlar. Bunun için en özel tasarımcılar bile çalışıyor. Sizin en beğendiğiniz, üzerinde en iyi çalışılmış parfüm şişesi tasarımı hangisi? Ayrıca bir de, adını ve kokusunu en iyi anlatan parfüm...
  2. Parfüm

Parfüm

Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Parfüm sürmek, bir aşk yaşayacaksınız demektir. Rüyada parfüm koklamak, hayatınızda hoş değişikliklerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Parfüm dökmek, sevdiğiniz bir şeyi kaybedeceğinizin işaretidir.
  3. Parfüm kokuları

Parfüm kokuları

parfüm kokuları, meyve, çiçek, baharat, çeşitleri, nelerdir buyrun bu yazımızda öğrenelim. Meyve mi, baharat mı, çiçek mi yoksa fresh mi? Hangisi sizin kokunuz? Henüz sizde kararsız mısınız? O halde buyrun Melek'ler:) MEYVE:eğlencelisin ve etrafına enerji saçıyorsun.Partileri,organizasyonları ve festivalleri hiiç kaçırmıyorsun.Girdiğin ortamlarda dikkat çekmek istiyorsun.Meyve kokulu...
  4. Anneler Günü The Body Shop 9-12 Mayıs Parfüm İndirimi

Anneler Günü The Body Shop 9-12 Mayıs Parfüm İndirimi

anneler günü kampanyası the body shop kampanya Sevgili melekler, yeni bir anneler günü kampanya haberiyle daha karşınızdayız. 30 yılı aşkın bir zamandır kadınlar tarafından beğeniyle kullanılan White Musk ve tüm parfümlerde % 20 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Annenizi harika bir parfümle mutlu etmek için lütfen size en yakın The Body Shop mağazalarına uğrayın...
  5. Parfüm

Parfüm

Esmer bayanlara hangi parfümler yakışır.

Sayfayı Paylaş