gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Parfümüm Nasıl Kalıcı Olabilir?

Konu, 'Parfüm' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

parfümün kalıcılığı, parfüm nasıl kalıcı olur, parfüm nasıl kullanılır

Sevgili melekler, bazen dışarda dolaşırken ya da bir yerde otururken burnunuza hem keskin hem de berbat bir parfüm kokusu geliverir. Son derece ağır olan koku karşısında oradan uzaklaşmaktan başka bir çareniz kalmaz. Ne yazıkki pek çok kadın ve erkek, parfümü vücuda boca etmenin kalıcılığını arttırdığını zanneder. Evet kalıcılık had safhadadır ancak bu uygulama etrafı rahatsız etmekten öteye gitmez. Oysa parfümün kalıcı olması için yapılması gerekenleri bilmek yeterlidir. Buyrun...

parfüm.jpg

Parfümüm Nasıl Kalıcı Olabilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Parfümünüz yeterince kalıcımı

Parfümünüz yeterince kalıcımı

parfüm6 Bazı parfümleri sıktığınızda sanki hiç kokmuyor gibi gelir bazen de ne kadar sıksanızda o anlık kokusu olup daha sonra kokmadığını hissedersiniz kullandığınız parfümün kalıcı olup olmadığını anlamak için size bazı önerilerde bulunmak istiyorum Parfümün kalıcı olup olmadığı sıkıldıktan ancak birkaç Saat sonra anlaşılabilir. Kalıcı olması bakımından parfümü 1 kez yoğun değil, Gün...
  2. Nişanlım için kalıcı hoş erkek parfümü öneriniz?

Nişanlım için kalıcı hoş erkek parfümü öneriniz?

Nişanlıma doğum gübnü hediyesi olarak kalıcı hoş erkek parfümü almak istiyorum.Aklımda birkaç marka var ama sizlerden de tavsiye bekliyorum :)
  3. Parfüm Nasıl Kullanılır? Nasıl Kalıcı Olur?

Parfüm Nasıl Kullanılır? Nasıl Kalıcı Olur?

Bu sayfa; Parfüm Nasıl Kullanılır? Nasıl Kalıcı Olur? konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kimi zaman yolda yürürken bir anda yoğun bir parfüm bulutu içinde bulursunuz kendinizi. Öyle ki sanki tokat yemiz gibi hisseder, bu durumdan hayli rahatsız olursunuz. İşte parfüm sıkmak bu değildir. Parfüm, varla yok arası hafifçe gelmelidir buruna. Ne yazık ki pek çok insan parfüm...
  4. Parfümün Kalıcı Olması İçin...

Parfümün Kalıcı Olması İçin...

parfümün kalıcı olması için kalıcı parfüm Sevgili melekler, parfüm alırken öncelikle tenimize uyup uymadığına ve hoş koku verip vermediğine bakarız. Seçtiğimiz parfümün bize özel olmasını ve kalıcı olmasını isteriz. Peki parfümün kalıcı olması için bizim yapabileceklerimiz neler? Parfümün güzel kokması için her daim temiz tene sıkın. Etkileyici ve güzel bir kokunun ilk şartı temiz bir...
  5. Kalıcı Açık Parfüm Markaları bilgi

Kalıcı Açık Parfüm Markaları bilgi

Kalıcı olan açık parfüm markalarını kullanan arkadaşlar tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum:)

Sayfayı Paylaş