gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Paris Geceleri ÇOK Güzel...

Konu, 'Wallpaper & Duvar Kağıdı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

paris geceleri [​IMG]

Paris Geceleri ÇOK Güzel... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paris Güzeli

Paris Güzeli

paris güzeli kurabiye paris güzeli kurabiyesi kurabiye tarifi kurabiyesi Malzemeler 4 su bardağı un 1 su bardağı pudra şekeri 3 yumurta sarısı 1 paket yumuşatılmış margarin 1 paket vanilya 1 paket kabartma tozu 1 su bardağı çekilmiş ceviz içi Yapilis Tarifi Un ve yumuşatılmış margarin elle yavaş yavaş birbirine yedirilir.Sonra içine pudra şekeri,yumurta sarıları,vanilya ve kabartma tozu...
  2. çok güzeller.

çok güzeller.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Paris

Paris

YOLCULUK ÖNCESİ Saat Farkı: Paris, Türkiye’den 1 saat geridedir. İklim: Genel olarak ılımlı bir iklime sahip olan Fransa’da yağmurlar yılın oniki ayına eşit olarak dağılmıştır. Kış aylarında kar yağışı da görülmektedir. Paris’i gezmek için en uygun aylar havanın ılık olduğu Mart, Nisan ve Mayıs aylarıdır. Halkın çoğunun tatilde olmasından dolayı Temmuz ve Ağustos aylarında kent oldukça...
  4. Ilk geceden  çok korkuyorum :(:(

Ilk geceden çok korkuyorum :(:(

ilk geceden çok korkuyorum Arkadaşlar siteyi gördum cok begendım ve bende uye oldum . Nısanlıyım ewlencem ama ılk geceden cok korkuyorum ne olur benı bılgılendıırın:(:(
  5. Özel Gecelere Güzel Çantalar

Özel Gecelere Güzel Çantalar

Göz alıcı renklere sahip olan bu abiye çantalar her renk kıyafetinize uyum sağlar. parlak renkteki taşlarla süslenmiş olan bu çantalar özellikle geceleri bütün gözlerin size dönmesini sağlayacaktır. Özel kilitli sistemiyle de güvenliğinizi sağlayacak olan bu çanta modellerinden bazıları uzun askısı sayesinde de taşımanızı daha kolay bir hale getirmektedir.Geniş iç haznesi de diğer abiye...

Sayfayı Paylaş