gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Parke Tavsiyesi Verebilir misiniz ?

Konu, 'Elektronik - İndirimli Tavsiye Ürünler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Evlerimizin daha şık ve daha sağlıklı görünmesi için kullandığınız parke tavsiyelerini verimisiniz kızlar ? Hangi parke daha sağlam ? [​IMG] Hangi marka parke kullandınız metrekaresi kaç paraya yapıldı, ne kadar zaman sürdü yapılması ? :first:

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Laminant bizim yeni yapılan bina 2 sene önce yapıldı dublex ve üst kat komple parke..
    ben 11 tl civarı gıbı hatırlıyorum fakat evı müthayit yaptıgı için 7 tl gibi bir rakama gelmişti. ( KOCAMAN BINAYI KOMPLE YAPTIGI ICIN )

Ne kadar zamanda yapıldı orasını bilemiyorum fakat bir 15 gün ev bize verilmedi ne zaman bitti onu bilemiyorum..

Ayrıca binadan komple çok memnunuz yapanların elelrine sağlık..

Parke Tavsiyesi Verebilir misiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bana sensiz yalnızlığı verebilir misin?

Bana sensiz yalnızlığı verebilir misin?

En zorudur geride kalan olmak, giden yüreğinden silmiştir çünkü. Kalan, elinde kalanlarla yaşamını sürdürürken, yüreği dikenli tellerle çevrilidir. Her nefes alışı acı verir, gözünde hüzün kalıcı olur. Her şarkı gözlerini daldırır derinlere ve her şey gideni hatırlatır nedense. Sevda o zaman daha alevlenir, terk edilmek en büyük dağları eritir Neden engel olamaz peki, geride kalan bütün...
  2. Anneler çocuğa ilaç verebilir mi?

Anneler çocuğa ilaç verebilir mi?

Kışın, çocuklar çok sık hasta oluyor. Anneler çocuklarını evdeki ilaçlarla tedavi etmeyi deniyor. Soğuk algınlığı ilaçları bilinçsiz kullanıldığında, huzursuzluk ve uykusuzluk gibi etkiler doğuruyor.. Çocukları hastalandığında anne-babaların en sık sorduğu soru, 'Ona hangi ilacı verebilirim?' oluyor. Memorial Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü'nden Doç. Dr. Onur Kutlu, çocuklarda...
  3. birileri fikir verebilir mi?

birileri fikir verebilir mi?

merhaba arkadaşlar! Fikir almak istediğim şey sevgilime hediye yastık yapacağım, üzerine hergün okuyup sıkılmayacağı bir şeyler yazmayı istiyorum. Çok basit olmasını istemiyorum ve günlerdir kafayı yedim fikir veren meleklere şimdiden çok teşşekkür ederim :)
  4. cocuğuma bıldırcın yumurtası verebilir miyim ?

cocuğuma bıldırcın yumurtası verebilir miyim ?

7 aylık bir oğlum var ben ona bıldırcın yumurtası vermek istiyorum. Verebilir miyim ? Nasıl verebilirim. Daha ay olarak küçük mü ? Sizler nasıl verip yediriyorsunuz. Teşekkürler.
  5. Ekmek Yiyerek Kilo Verebilir miyim?

Ekmek Yiyerek Kilo Verebilir miyim?

ekmek yiyerek kilo vermek, kilo nasıl verilir, ekmek kilo yapar mı Sevgili melekler, kilo vermek isteyen bayanların ilk uzak kalmaya çalıştıkları şey ekmektir. Kilonun en büyük düşmanı olarak bilinen ekmek aslına bakarsanız diyet listesinden tamamen çıkarılmaması gereken bir gıdadır. Sadece dikkat edilmesi gereken, kilo verme sürecinde, öğünlerde birden fazla tahıl grubu tüketmemektir....

Sayfayı Paylaş