gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Parmak Çıtlatmanın Zararlarını Biliyor musunuz?

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

parmak çıtlatmak, parmak çıtlatmanın zararları, parmak çıtlatmanın etkileri
    Sevgili melekler, hepimizin alışkanlık olarak yaptığı parmak çıtlatmak aslında hiç de masum bir davranış değil. Ne akla hizmetse o çıt sesini duyduğumuzda parmaklarımızın rahatladığını düşünürüz. Aslına bakarsanız bu gevşeme hissi yanında parmaklarımıza da zarar vermiş oluruz. Nasıl mı? Tüm bilgiler aşağıdaki makalemizde...

parmak-çıtlatmak.jpg

2. cananyakut

cananyakut Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Güzel bir makale olmuş canım. Artık daha da dikkat etmem gerektiğini anladım teşekkürler :)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi bende paso çıtlatırım. Onunlada kalmam küçük çocuklarımı yakaladığımda onlarınkinide çıtlatıyorum :D Acıyoooo diyorlar :D Aslında sakat iş biraz yapmamak lazım ama dayanamıyorum :D:D

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Hızını alamayıp birde benim o narinmi narin çıktırıldım parmaklarımı kendi elcağızların ile çıt çıt çıtlatıyorsun :D:D

Parmak Çıtlatmanın Zararlarını Biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. parmak çıtlatmanın zararları

parmak çıtlatmanın zararları

el çıtlatmanın zararları parmak çıtlatmanın zararları el çıtlatma çıtlatmak parmakları Çoğu insan parmaklarını çıtlatır,hatta bazıları alışkanlık haline getirmiştir..Zararlarını bilseler yine de devam ederler miydi bilemiyorum:) Kimi insanlar, her iki elinin parmaklarını birbirine geçirerek ve onları gererek ses çıkartırlar, yani çıtlatırlar. Çoğumuz buralardan gelen sesin kemiklerden...
  2. Mantarın Zararlarını Biliyor musunuz ?

Mantarın Zararlarını Biliyor musunuz ?

Mantarın zararları Mantarın zararları nelerdir Birçok şekilde tükettiğimiz mantarın da zararları olduğunu biliyor muydunuz melekler ? Makalemizde mantarın insan sağlığına zararlı etkileri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz :tik: Birçok yabani mantar doğadan toplanıp yenebilir ve çoğunun kültür türlerinden daha lezzetli olduğu söylenir. Fakat doğal yetişmiş mantarları toplayan kişi bu...
  3. Tuzun Zararlarını Biliyor musunuz ?

Tuzun Zararlarını Biliyor musunuz ?

tuzun zararları tuzun zararları nelerdir Özellikle hipertansiyon hastalığı için büyük bir tehlike olan tuz tüketimi, ne yazık ki ülkemizde çok fazla melekler. Sadece bu hastalık değil pek çok hastalık, gebelik ve diyet programlarında tüketilmesine azami olarak dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayan uzmanlar tuzun bir bağımlılık olduğu konusuna dikkat çekiyor. Bu önemli konuda sizleri...
  4. Çiğ Köftenin Zararlarını Biliyor musunuz ?

Çiğ Köftenin Zararlarını Biliyor musunuz ?

Bu konu; çiğ köftenin zararlarını biliyormusunuz haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, şöyle bol acılı, ehil ellerde hakkı verilerek yapılmış bir çiğ köfteye kim hayır diyebilir ? Muhtemelen pek azımız. Bilhassa güneydoğu mutfağını sevenlerin vazgeçemedikleri çiğ köfte, son derece lezzetli bir gıda. Ancak her lezzetli şeyde olduğu gibi çiğ köftenin de sağlığa bir takım...
  5. Toksinlerin Zararlarını Biliyor musunuz?

Toksinlerin Zararlarını Biliyor musunuz?

toksinlerin zararları, toksinler hakkında, toksin nedir Sevgili melekler, özellikle görsel ve yazılı basında sık sık toksin atıcı programlar, içecekler ve gıdalar hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Vücutta bulunan toksin maddeler sizi yorgun, uykusuz, sinirli hissettirir ve ruhsal ve fiziksel sorunlara yol açar. Karaciğer, bağırsaklar, böbrek, akciğer ve deri başta olmak üzere pek çok...

Sayfayı Paylaş