gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pasaport Vize İşlemleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Pasaport Vize İşlemleri hakkında bana çok acil bilgi verir misiniz neyi nasıl ve nereden yapacağım valla bilmiyorum ya :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Pasaport Vize İşlemleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pasaport Çıkartma İşlemleri

Pasaport Çıkartma İşlemleri

Pasaport Çıkartma İşlemleri için hangi evraklar gerekli pasaport nasıl çıkar lütfen yardımcı olun
  2. Pasaport Çıkarma İşlemleri Hakkında Bilgiler

Pasaport Çıkarma İşlemleri Hakkında Bilgiler

Pasaport Çıkartma İşlemleri İçin Neler Gerekli Pasaport Çıkartma İşlemleri Hakkında Bilgi Pasaport çıkartmanız gerekiyor ve nereye başvuracağınızı, hangi prosedürleri uygulayacağınızı öğrenmek istiyorsanız, buyrun makalemize melekler :tik: Pasaport işlemleri için Emniyet Müdürlüğü Pasaport Şubelerine veya İlçe Pasaport Ünitelerine veya yurtdışında iseniz dış temsilciliklere başvurmanız...
  3. Pasaport Değiştirme İşlemleri Hakkında Bilgiler

Pasaport Değiştirme İşlemleri Hakkında Bilgiler

Pasaport Değiştirme hakkında bilgi Pasaport Değiştirme nedir Eski tip pasaportunuz varsa , yeni kanun uyarınca bu pasaportların değiştirilmesi gerekiyor melekler. Konuyla ilgili tam açıklama şöyle; Çipli pasaport uygulaması nedeniyle eski pasaportların değiştirilmesi için verilen süre 2015 yılı olarak belirlenen süreç erken bir tarihe alındı. Yeni düzenlemeyle 2011 yılı itibariyle...
  4. Umreye gitmek için pasaport işlemleri

Umreye gitmek için pasaport işlemleri

Umreye gitmek istiyorum hangi pasaport işlemlerini yapmam gerekiyor. Teşekkürler.
  5. Pasaport Vize İşlemleri hakkında bilgi

Pasaport Vize İşlemleri hakkında bilgi

Pasaport Vize İşlemleri nedir Pasaport Vize İşlemleri hakkında bilgi Merhaba Sevgili Melek'ler ve pasaport ve vize işlemleri hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda pasaport vize işlemleri hakkında merak edieln tüm bilgileri paylaşıyoruz. Vize nedir, nereden alınır? Vize, bir devletin ülkesine seyahat edecek bir yabancının pasaportuna koyduğu ve...

Sayfayı Paylaş