gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Paylaşmanın kendini azaltmak olmadığını

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Paylaşmanın kendini azaltmak olmadığını, Diğer çalışanların öcü olmadığını, Yüzyüze konuşmanın arkasından konuşmaktan daha etkili olduğunu,
    "Günaydın!" demenin borç para vermek olmadığını,
    "Lütfen!" demenin utanılacak bir şey olmadığını,
    Yönetici olmanın emir vermek olmadığını,
    İşyerinde şarkı mırıldanmanın suç olmadığını,
    Astları ile aynı asansöre binmenin asansörü düşürmeyeceğini,
    Saygının elpençe divan durmak olmadığını,
    Geç gelenler listesinin erken gelmeyi sağlasa bile başarıyı arttırmayacağını,
    Bol bol toplantı yapıp fırça atmanın yöneticilik olmadığını,
    Kahkahalar ile gülmenin laubalilik demek olmadığını,
    Saygı duyulacak iş, sagı duyulmayacak iş diye ayrımın olmadığını,
    Yöneticiye duymak istediğini söylemenin iyilik olmadığını,
    İletişim kurmanın sadece konuşmak olmadığını,
    "Özür dilerim!" kelimesinin yasak olmadığını,
    Mutluluk maskelerinin satılmadığını bilen,
    Ve bunları çevresine anlatıp aşılayacak kişiler
    ARANMAKTADIR!..

Paylaşmanın kendini azaltmak olmadığını konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tinnitusu azaltmak için kendi kendimize birşeyler yapabilir miyiz

Tinnitusu azaltmak için kendi kendimize birşeyler yapabilir miyiz

Cevap 14: Herşeyden önce işitme sistemimizin vucutta bulunan en hassas ve nazik sistemleren biri olduğunu bilmek gerekir. İşitme siniri, iç kulakta koklea adı verilen salyangoz görünüşlü kısımdan çıkarak beyin sapına girdikten sonra, çeşitli çekirdeklerde çoğalarak ilerler ve beyin kabuğunda işitme bölgesine varır. İşitme sisteminin kulaktan sonraki kısmı genel merkezi sinir sisteminin bir...
  2. görmeye alışkın olmadıklarınız

görmeye alışkın olmadıklarınız

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Cem Yılmaz Hırsız Olmadığını söyledi kendini savundu

Cem Yılmaz Hırsız Olmadığını söyledi kendini savundu

CEM KENDİNİ SAVUNDU Geçtiğimiz hafta içinde AROG filmi ile ilgili çalıntı benzeşiyor örtüşüyor şeklinde çıkan haberlere karşılık cem yılmaz kendisini savunmuş arkadaşlarım. Haberimizin devamı... 5 ARALIK'TA VİZYONA GİREN 'AROG' FİLMİNE YAPILAN ELEŞTİRİLERE CEM YILMAZ, BASIN TOPLANTISI DÜZENLEYEREK YANIT VERDİ. Cem Yılmaz, rekora giden ve vizyona girdiğinden bu yana manşetten düşmeyen 'AROG'...
  4. Biliyorum üşüyorsun olmadığım yerlerde.

Biliyorum üşüyorsun olmadığım yerlerde.

Biliyorum üşüyorsun olmadığım yerlerde. Ama sen de biliyorsun ki ben de üşüyorum olmadığın yerlerde. Isınmıyoruz ısıtamıyoruz varlıklarımızı. Sade gülüşler büyüyor büyütüyoruz çok zaman arkasında saklı kederlerimizi göstermeyelim diyerek. Ama yinede çok zaman tutamıyorum içimde biriken dünyalık gereksiz üzüntüleri. Anlatıveriyorum üzüleceğini bile bile. Sus diyorum çok zaman, sus be kadın....
  5. Etkileyici sözler facebook paylaşmanızı bekliyorum ?

Etkileyici sözler facebook paylaşmanızı bekliyorum ?

Facebook sözleri böyle etkileyici face sözleri lazım arkadaşlarım. Her yerde kullanayım var mı ?

Sayfayı Paylaş