gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

peki ya sen?

Konu, 'Çöplük' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Dilek olmak isterdim… Kayan bir yıldızın ardından tutulan.
    Armağan olmak isterdim… Bir çocuğun başucuna bırakılan.
    Gülücük olmak isterdim… Kollarını annesine açan bir bebekte.
    Nota olmak isterdim… Yazılmayı bekleyen bir aşk şarkısında.
    Nefes olmak isterdim… Neyzenin neyine üflediği.
    Kanat olmak isterdim… Özgürce uçan bi...r kuşta.
    Zeytin dalı olmak isterdim… Bir güvercinin gagasında.
    Deniz olmak isterdim… Balıkçıya ümit olmak için.
    Çakıl taşı olmak isterdim… Özenle seçilip saklanmak için.
    Yakamoz olmak isterdim… Sevgililerin düşlerinde.
    Öpücük olmak isterdim… Sadece senin dudaklarında.
    Anahtar olmak isterdim… Her bir sırrı açan.
    Kalem olmak isterdim… Hiç tükenmeden seni yazan.
    Çizgi olmak isterdim… Ninemim yaşlı yüzündeki anılarda.
    Kardelen olmak isterdim… Ölümün sessizliğinde açan.
    Velhasıl ben ölüme çeyrek kala olamadıkları isterken, Peki ya sen?

peki ya sen? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. peki sen......

peki sen......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sen hiç dualarınsız kaldın mı? Peki ya ağladın mı?Bana dualarımı ver RABBİM...!!!!!

Sen hiç dualarınsız kaldın mı? Peki ya ağladın mı?Bana dualarımı ver RABBİM...!!!!!

Bana Dualarımı Ver RABBİM... Yusuf’un kıtlık yılları vurduğundan beri en derin cümlelerime, ben anlaşılmazlıkların dehlizinde boğuldum… Bak, inan tükendi tüm kelimelerim. Dilimde bir sükût. Ve kırıldı kalemim… Sana nasıl anlatırım, avuçlarımın bile kelimelersiz bomboş kaldığını. Ve nasıl söylerim Sana gecelerimin nidasız, secdelerimin duasız kapkaranlık olduğunu. Sahi kelimeler...
  3. ya seninle ya sensiz

ya seninle ya sensiz

YA SENİNLE YA SENSİZ Ya hep ya hiç sevgilim Ya seninle ya sensiz Olamaz başka biri Ya seninle ya sensiz İstersen al at beni İstersen yarat beni Dağ gibi deniz gibi Ya seninle ya sensiz Olmasa da sevenim Ağlayanım gülenim İlk sözüm son yeminim Ya seninle ya sensiz İstersen sevme beni İstersen bekle beni Taş gibi toprak gibi Ya seninle ya sensiz Yalnız bir mevsim değil Yalnız bir bahar...

Sayfayı Paylaş