gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Pembe Maske İle Hayata Döndü

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

pembe maske nedir pembe maske kullananlar nişantaşı nişantaşı pembe maske nedir, pembe makse nasıl uygulanır, pembe maske kullanımı, pembe maske kullananlar
    Biliyorsunuz dizilerle yatıp dizilerle kalkıyoruz arkadaşlarım. Öyle bir geçer zamanki dizisindeki yıldız yani namı dğer Yıldız Çağrı Atiksoy, cilt problemleri için bi pembe maske kullanmış.

Nişantaşı'ndaki bir estetik merkezine giden genç oyuncuya 'pembe maske' tedavisi uygulandı ve Atiksoy 1.5 aylık tedavi sürecinin ardından pürüzsüz bir cilde kavuştu. Dizinin takipçileri, önceki akşam yayınlanan bölümde tedavinin iyi sonuç verdiğini fark etti.
    Yine birinci
    "Öyle Bir Geçer Zaman ki"nin önceki akşam ekrana gelen bölümü de izlenme rekoru kırdı ve reyting listesinde birinci sıraya yerleşti.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    teşekkürler adminim bu pembe maskeden bende alacam aknelerede iyi geliyodur umarım..

Pembe Maske İle Hayata Döndü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bring Me To Life  Beni Hayata DÖndÜr

Bring Me To Life Beni Hayata DÖndÜr

How can you see into my eyes like open doors Leading you down into my core Nasıl bakabiliyorsun gözlerimin içine, Seni özüme doğru götüren açık kapılar gibi Where I've become so numb without a soul my spirit sleeping somewhere cold Can taşımadan bezdiğim bu yerlerde ruhum soğuklarda uyumaktaydı Until you find it there and Lead it back home wake me up inside Sen onu oralarda bulana kadar,...
  2. Pembe Maske Mucizesi

Pembe Maske Mucizesi

pembe maske enes bio estetik pembe maske nesrin sürer yüz maskesi cilt maskesi Meleklerim bildiğiniz ;güzelleşmek için büyük zaman ve para harcayan kadınların en fazla önem verdikleri şey şüphesiz ciltleri.Yani cildimiz... Yaz mevsiminin yaklaştığı şu günlerde, cildi mevsim değişikliklerine karşı korumak ve yıpranmasını önlemek için bazı önlemler almak gerekiyor. Bunların başında cildin...
  3. Pembe Maske Yalanı!

Pembe Maske Yalanı!

pembe maske yalanı pembe maske, hakkında, pembe maske işe yarıyomu, hakkında bilgi burada Pembe maske yalanı patladı meleklerim insanlar para için nasılda bizleri yanıltıyorlar.. Kanal D'deki 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin İBerrin'i Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzü geçen kış sivilce içinde kalmıştı. E krana yansıyan sivilceli görüntüsü nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Yıldız...
  4. Adnan Şenses hayata döndü!

Adnan Şenses hayata döndü!

Adnan Sensesle ilgili diger konumuz meleklerim http://www.meleklermekani.com/magazin/201545-adnan-senses-in-midesi-alindi.html. Türk sanat müziği sanatçısı Adnan Şenses, yoğun bakımda özel bir tedavi yöntemiyle hayata döndürüldü.Memorial Şişli Hastanesinden yapılan açıklamaya göre, 7 Kasım'dan bu yana yoğun bakım ünitesinde tedavi gören ünlü sanatçı, 24 saat süren ''soğutma''...
  5. evde pembe maske uygulanabilir mi

evde pembe maske uygulanabilir mi

Selam kızlar. Ben pembe maske alıp evde kendim uygulamak istiyorum, olur mu yoksa bir güzellik uzmanının mı yapması lazım ?

Sayfayı Paylaş