gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Peri pazarı açılımı nasıl yapılır?

Konu, 'Tarot Cards' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Peri tarotunu anlatırken açılımlardan birinin Peri Pazarı olduğunu yazmıştım.. İşte burada bu açılımı nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışacağım..

Peri pazarı açılımı:

Bu açılım genel değerlendirmeler için kullanılabilecek bereketli bir açılımdır. Özel soruların yanıtlanmasındada kullanılabilir.

Öncelikle kartları güzelce karıp, masanın ortasına desteyi koyun.. Açılımı isteyen kişiden bu desteyi ikiye bölmesini isteyin.. Daha sonra yukardaki şemayada bakarak anlayacağınız gibi ondan 11 kart çekmesini isteyin..

Veee şimdi bu şemaya göre size gelecek olan kartları masaya dizin.. Aşağıdaki açıklamalarıma göre yoruma başlayın...

Kartların ifade ettiği anlamlar:

1. Açılım isteyeni ya da onun belirleyici özelliklerini ifade eder.

2. Açılım isteyeninsorusu ile ilgilidir.

3. Onun yoluna cıkan engellerdir.

4. Açılım isteyenin geçmişi ile ilgilidir.

5. Açılım isteyenin çevresindeki şu anki durumudur.

6. Açılım isteyeninyakın gelecekte neler umabileceğinin üzerinde durur.

7. Uzak gelecekteki olaylar ve eğilimleri gösterir.

8. Sorunun zihinsel yönüdür.

9. Açılım isteyene nelerin yardımcı olacağını gösterir.

10. Açılım isteyenin umutlarıdır.

11. Herşeyin sonunda nereye varılacağını ifade eder.

Peri pazarı açılımı nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peri höyüğü açılımı nasıl yapılır?

Peri höyüğü açılımı nasıl yapılır?

höyük nasıl yapılır höyüklerin yapılışi peri nasıl olunur acılmış höyükler peri olunur Peri tarotunu anlatırken açılımlardan birinin Peri höyüğü olduğunu yazmıştım.. İşte burada bu açılımı nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışacağım.. Peri Höyüğü Açılımı Peri höyüğü açılımı geçmişinizdeki önemli olay ve sorunları belirlemenizde yardımcı olacaktır.. Bu açılım ile bugününüz üzerindeki...
  2. Peri Tarotu Yıl açılımı nasıl yapılır?

Peri Tarotu Yıl açılımı nasıl yapılır?

melek kartları peri tarotu melek tarotu kartı nasıl bakılır Peri tarotunu anlatırken açılımlardan birinin Peri YIL AÇILIMI olduğunu yazmıştım.. İşte burada bu açılımı nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışacağım Bu açılım bakılan kişi için gelecek yılın ne getireceğini değerlendirmek amacı ile kullanılır. Bu açılımı senenin başında açmak daha iyidir. Eğer yıl ortasında açılım yapılırsa...
  3. Peri Meşesi açılımı nasıl yapılır?

Peri Meşesi açılımı nasıl yapılır?

Peri tarotunu anlatırken açılımlardan birinin Peri Meşesi Açılımı olduğunu yazmıştım.. İşte burada bu açılımı nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışacağım.. Peri meşesi açılımı bir sorun ya da kaygının kökenini bulmak istediğinizde kullanılır ve bu nedenle ortaya çıkan olayların ve koşulların nasıl geliştiğini belirler. Öncelikle kartları güzelce karıp, masanın ortasına desteyi...
  4. Peri Armağanları açılımı nasıl yapılır?

Peri Armağanları açılımı nasıl yapılır?

Peri tarotunu anlatırken açılımlardan birinin Peri Armağanları olduğunu yazmıştım.. İşte burada bu açılımı nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışacağım.. Bu açılım baktıran için kaderin gereğini yerine getirmesi için ne tür becerilerini kullanması gerektiğini ya da hangi olay ve sorunların onun bunu yapmasına engel olacağını, yoluna ne tür engeller çıkacağını gösterir. Öncelikle kartları...
  5. Peri kehaneti açılımı nasıl yapılır?

Peri kehaneti açılımı nasıl yapılır?

kehanet nasıl yapılır perilerle iletişim peri nasıl olunur Peri tarotunu anlatırken açılımlardan birinin Peri kehaneti olduğunu yazmıştım.. İşte burada bu açılımı nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışacağım.. Bu yöntem tek bir soruya yanıt bulmak için kullanılır. Öncelikle kartları güzelce karıp, masanın ortasına desteyi koyun.. Açılımı isteyen kişiden bu desteyi ikiye bölmesini isteyin.....

Sayfayı Paylaş