gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Permanızın vakti dolduysa

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bende perma düşünüyorum ama işin açıkçası tırsıyorumda saçlarım yanar diye ondan sadece düşünmekle kalıyorum:D:D Saçı permalı kadınlarımız permenızını süresi doluyorsa buklelerinizi korumak ve güzel göstermek için yapmanız gerekenler:)

Permamın zamanı doldu
    Saçı permalı olan kadınlar genelde kremli şampuanlar kullanır. Permanızın süresi dolmaya başladığında bunlardan uzak durun. Çünkü kremli şampuanlar saçı ağırlaştırır, bukleleri çeker. Saçlarınızı normal bir şampuan ile yıkadıktan sonra bukleleri koruyan kremlerden sürün.

Permanızın vakti dolduysa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sefer Vakti

Sefer Vakti

sefer vakti SEFER VAKTI gözyaşlarımla yoğunlaşan ürpertileri hissediyorum, Varlığını hissediyorum sonra birliğini Hesabıma bir göz atmalıyım yüce katına varmadan, Kırağı düşmüş saçlarıma yosun tutmuş gözbebeklerime bakmadan, Ve yılları sıkıştırmışım kara çantalara, Onları alıp kaçmalıyım buralardan hava kararmadan... Gecenin yası omuzlarımda sen içimdesin Titreyerekraks eden tövbeleri...
  2. Hamilelikte perma yaptırmak

Hamilelikte perma yaptırmak

hamilelikte perma hamileyken perma çeşitleri hamileyken yapılır mı Aşağıdaki linkten perma ile ilgili yazıyı incelemenizi öneririm. Hamilelikte perma yaptırmak güvenli midir? Herkese iyi haftasonları...
  3. permamı nasıl bozabilirim

permamı nasıl bozabilirim

Merhaba arkadaslar perma yaptırdım ama hiç güzel olmadı biran önce eski sacıma dönmek istiyorum. yada tekrar su dalgası gıbı perma yapsam saclarım yanarım. yaptıralı daha 5 gün oldu

Sayfayı Paylaş