pet şişeden bozuk para cüzdanı

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye

pet şişelerden neler yapılır pet şişeden neler yapılabilir şişeden yapılır bardaktan yapılabilir Plastik şişeyi resimdeki gibi kesip fermuar dikmişler.
    Ve ilginç bir bozuk para çantası yapmışlar..
    En üstten delik açıp örgü yumaklarınızı içine koyabilir, ipin ucunu delikten geçirip, ipinizi temiz tutarak örgü örebilirsiniz...
    yada baska seylerle değerlendirebilirsiniz
    hayal gücü sınır tanımıyor.

2. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye

paylasımın için sagolll canım gercekten sıradısı ve guzell :) denıycemm

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye

Neler yapıyorlar vay bee. Akıllıca ve çok ilginç. :) Teşekkürler.

4. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye

Cok hos... bende deneyecegim:)

5. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye

çok ilginç:) paylaşım için teşekkürler

6. CeYLiL

CeYLiL Yeni Üye

çok güzel olmuş dantel ipliğinin kirlenmemesi için üzerine küçük bir delik açıp ipliğin geçirilenini biliyordum bunuda öğrenmiş oldum yeni bir bilgimiz daha oldu çok teşekkürler pelinsu

7. CanSimidi

CanSimidi Yeni Üye

İnsanlar nelerden neler yapıyolar. Pratik zeka ve yetenek bir araya gelince orjinal şeyler çıkıyor ortaya.

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Çok hoşmuş başka renklerle denemek lazım :)

9. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye

süper fikir denicem
    teşekkürler

10. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Vallahi harika gözüküyor :) De bizim veletler bunu hamuduyla götürürler az biraz hırkıslar :D:D Aaaaa para şişesi deyip götürüp çikolata neyin alırlar vallahi. Hele bizim Dudu Yokmu Duduuuu.... Evlere şenlik eşşek sıpası :D:D

11. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye

bu cüzdanı saklamak da marifet gerektirir sadminim :D
    Koca cüzdan her yere de sığmaz...dudu kaptığı gibi soluğu bakkalda alır...bakkal da nereden buldun bu kadar parayı der mi demez tabi...güzelim cüzdanı da kaparsa hiç şaşmam...ya da al şu pet şişeleri de cüzdana çevir ,içini doldur da diyebilir:)
    her nimetin bir külfeti oluyor vesselam:D

12. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye

aslında insanlar yeterki kafayı kullansın ortada çöp bile olmıycak herşeyden harikalar çıkabiliyo...

13. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye

atmadan önce düşünmek lazım değil mi? :dp178:

14. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye

çok şirin olmuş

pet şişeden bozuk para cüzdanı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Para Cüzdanı

Para cüzdanı yahut para kemeri bekar için evlenmeye, diğerleri için mala, Elinde para cüzdanı olduğunu görmek, kişiyi yoksulluktan kurtaracak sanata, Para cüzdanının suya düşmesi, dünyalığının devletin eline geçmesine, Para çantası kişinin bedenine, Çanttasının ( cüzdanının) boşaltıldığını görmek vefat etmeye, Beline bağglı olarak görülen para kemeri kişinin öğrendiği ilme, paralar sağlamsa...
  2. Bozuk para, bozukluk

Başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük problemlerin sizi beklediğinin habercisidir. Bozuk para bulduğunu görmek, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır. Başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük problemlerin sizi beklediğinin habercisidir. Bozuk para bulduğunu görmek, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır....
  3. Ece Anlı - Bozuk Para

Bozuk para gibi harcadın aşkımı! Elveda ile hoşçakal arası Bir yerdeyim Her şey bomboş Bir sen gitmişsin Kimse kalmamış bi bn kaldım Her yan bomboş Senle ben yine şansıma yanarım Aşkına kandım ben harcandım Söyle kim deli söyle serseri Durmadan kanadı açtığın yara Bozuk para gibi harcadın aşkımı Ben bu hikayeden bir bunu anladım Bozuk para gibi harcadın aşkımı
  4. nüfus cüzdanı

bir ülkenin vatandaşlarına devletçe verilen, kimlikleriyle, kişisel durumlarını gösteren resmi belge, kafa kâğıdı.
  5. Bozuk Para Cüzdanları

kaynak:devtürkler
  6. bozuk para cüzdanlarıı

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 768x1024 ve 534KB ) Buraya Tıklayın Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1000x919 ve 670KB ) Buraya Tıklayın Bu Resim ufaltılmıştır. Buraya tıklayarak orjinal boyutuna çevirebilirsiniz. Orjinal Resim 1000x919 Boyutundadır ve 670KB dir. Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 1024x768 ve 410KB ) Buraya Tıklayın Bu Resim...
  7. bozuk para cüzdanları süperr

biz bayanlar işi ilerlettik artık bozuklarımız için ayrı bir cüzdan kullanmaya basladık genelde diğer cüzdanımızla uyumlu oluyor bazılarımızın bazende çok cici modeller buluyoruz ki almasak çatlarız :laugh: işte öyle modeller ki görüncede almak isteyeceksiniz....
  8. bozuk para

arkadaşlar ben rüyamdabozuk para sayıyorum bu saymaışlemınıde 12 14 16 dıye yapıyorumdahasonra evın balkonunacıkıp manzaraya bakıyorum ama manzara habıredegışıyor guya ruyamda bır denız kenarı manzarasıı bır duz bınaların oldugu manzara yanı habıre manzara degışıyor ve bundan ben cok korkuyorum ayaklarım tıtrıyor neyapacagımı bılmıyorum tam oooesnadaallahtan uyandım sızceyarumunedır...
  9. Eğer Çocuğunuz Bozuk Para Yutarsa Ne Yapacaksınız ?

Çocuğun Bozuk Para Yutması Çocuk Bozuk Para Yutunca Ne Yapmalı Sevgili melekler, çocuklar ömür törpüsüdür derler ya büyükler, ne kadar da haklılar. Öyle zaman geliyor ki ömrümüzden yılları alıp götürüyorlar bize yaşattıkları korkularla.:hıms: En çok korkulan ve ne yazık ki her zaman hepimizin başına gelebilecek tehlikelerden biri de ev kazaları. Özellikle küçük çocuğunuz varsa bu kazalar...

Sayfayı Paylaş