gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Petek Dinçöz - Ölümsüz Aşklar Sineması

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Zarfından kuşlar çıkan mektuplarda kaldı aşk Ölümsüz sevda kokan şarkılarda kaldı aşk Bin kere yansa da seven zor uslanır
    Ahşap evler gibi
    Eski yürek ağlar göz ıslanır
    Ah ne kaldı bizden
    Aynı yolda ayrı ayrı
    Artık bizi anlatmıyor
    Susturun bu şarkıları
    Eskidendi çok eskidendi
    Hala saklı duruyor bende yasın
    Siyah beyaz sevdalarda
    Sahipsiz kaldın
    Ölümsüz aşklar sineması

Petek Dinçöz - Ölümsüz Aşklar Sineması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Petek Dinçöz - Bay Bay (Şimdi Aşklar Laylay)

Petek Dinçöz - Bay Bay (Şimdi Aşklar Laylay)

Bu laflar sana ait değil Bu halin yabancı tanıdık değil Sanki karşımda sen değil Ben gidiyorum hiç sorun değil Kalbim kırılmadı desem hiç değil Bu iş başıma ilk gelmiş de değil Bildiklerim çok ama yok elimde delil Ben gidiyorum hah hiç sorun değil [Nakarat] Bay bay şimdi zaten aşklar lay lay Yok ay bana uymaz gönlümü sarar Bay bay şimdi zaten aşklar yapay Yok ay bana uymaz gönlümü sarar Bu...
  2. Petek Dinçöz - Aşk Yüzünden

Petek Dinçöz - Aşk Yüzünden

yüreğimde bitmeyen bir bahar kadehimde canlanır anılar aşk neye yarar aşk neye yarar sana varıncaya kadar))2X aşk yüzünden ölmüşüm ben ölmüşüm gömen yok ki bir aşk yüzünden yanmışım ben gittiğin günden beri))2X hiç kimseyi sevmedim sen kadar senin olsun al bu can neye yarar aşk neye yarar aşk neye yarar sana varıncaya kadar))2X aşk yüzünden ölmüşüm ben ölmüşüm gömen yok ki bir aşk...
  3. Petek Dinçöz - Aşk Yazı

Petek Dinçöz - Aşk Yazı

Geç oldu güç oldu kalbim seninle aşkı buldu Bilsen bilsen ne kadar beklemişim Sevgisizlikten ne çok çekmişim Bu aşk bu yaza damgasını vuracak Bedenim tenini güneşten çok yakacak Hele bir bana gel bak neler olacak Naz etme canım canım aşkım benim X2
  4. Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Petek Dinçöz - Arkadaşımın Aşkısın

Hakkım yok seni sevmeye Çıktın karşıma ne diye Sen başkasının malısın Kalbim bunu nerden anlasın Unutmam lazım çünkü sen Arkadaşımın aşkısın Kaderin oyunu bu bana Göstermesin seni bana Karşımda olsanda bakmam Arkadaşımı aldatmam İsterse kalbim ağlasın Arkadaşımın aşkısın Ümit verme insanım ben Çek bakışlarını benden Şüphe de etme sevgimden Kalbim yalnız senin değil Arkadaşımında bunu bil...

Sayfayı Paylaş