gebe
  1. arzucuk23

arzucuk23 Forum Okuru

pilates topu nasıl şişirilir yardım!

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında arzucuk23 tarafından paylaşıldı.

selamlar aranızda pilates topunun nasıl şişirildiğini bilen varsa lütfen bana da söyleyin evde pilates yapacam kitapcığı kaybettim pilates topunu şişirmem lazım bunun için ne gerekiyor

pilates topu nasıl şişirilir yardım! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boncuklu Topuz Nasıl Yapılır

Boncuklu Topuz Nasıl Yapılır

gül topuzu nasıl yapılır topuz nasıl yapılır topuz nasil yapilir resimli anlatım gül topuzu Şık bir boncuklu topuz kızlar resimli anlatımıyla :tik: Nasıl yapılır? 1. Nemli saça bol miktarda hacim veren bir sprey sıkın. 2. Öndeki saçı bir kulaktan diğerine kadar ayırın ve daha fazla hacim için diplerini kurutun. Yüzün etrafında hacim olması modern ve taze bir görünüm katar. 3. Hafif bir...
  2. Düz topuz nasıl yapılır?

Düz topuz nasıl yapılır?

Düz topuz nasıl yapılır? Düz topuz modelleri arıyorum bu konuda bana yardım edin. Arkadaşlar öyle görkemli topuz istemiyorum zaten saçlarım az sizden Düz topuz nasıl yapılır diye bilgi öneri bekliyorum. Şimdiden tşkler
  3. pilates....

pilates....

pilates topu ile zayıflama etlerimin sıkılaşmasını sağlayacağım fakat gördüğüm kadarı ile farklı farklı büyüklüklerde cm lerde satılıyor özellikle göbek bel bacak için felan kaç cm almam gerekir? başka almam gereken birşey var mı birde pilates topu kullanımı için..
  4. nasıl abiye topuz yapabilirim

nasıl abiye topuz yapabilirim

Kızlar acilen abiye topuz nasıl yapılır öğrenmem lazım, ne olur bana yardım edin :S
  5. Yan Topuz Nasıl Yapılır ? (resimli)

Yan Topuz Nasıl Yapılır ? (resimli)

Bu konu; Yan Topuz Nasıl Yapılır ? (resimli) hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, topuz kadınların özellikle gece davetlerinde, düğün, nişan gibi törenlerde sıkça kullandığı saç modellerinden birisi. Pek çok çeşiti olan topuzu dağınıkça yapıp çarşıya pazara dahi çıkıyoruz. Ancak bu konumuzda sizlere birkaç sezondur trendi olan yan topuzu basit bir şekilde nasıl yapacağınızı...

Sayfayı Paylaş