Pinar Arkun - Ayakkabi tutkusu olan her Kadin icin..

cns_01

Yeni Üye
Üye
Pinar Arkun - Ayakkabi tutkusu olan her Kadin icin..
pınar arkun ayakkabı
Gelin Ayakkabisi, Topuklu Ayakkabi, özel gelin ayakkabıları, Pinar Arkun, Gelin Ayakkabi Tasarimi, özel tasarim

"..2004 yılında Dokuz Eylül Üniv. GSF. Tekstil bölümü Moda Aksesuar Programı’ndan mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşerek endüstriyel tasarım alanında çalışmaya başladım. 5 sene boyunca çeşitli şirketlerde çalıştıktan sonra 2009 Nisan ayında bireysel olarak gelin ayakkabıları tasarımı yapmaya başladım ve 2010 Mart yılında kendi şirketimi kurdum. Bu süreçten itibaren mezuniyet sonrasında da hep hayalimi süsleyen ayakkabı tasarımı konusunda özel /abiye üretim ve günlük üretim alanlarında birçok çalışma yaptım.

Genel olarak amacım piyasada olmayan özellikte ve işçilikte ayakkabılar tasarlayıp, ayakkabı tasarımına olan ilgiyi ve beğeniyi arttırmaktır. Ayakkabı çok zor ve özellikli bir obje olduğundan her ayrıntısı incelikle düşünülüp tasarlanmalıdır ve bu özelliğinden dolayı işimi tutkuyla yaptığımı söyleyebilirim.
Ayakkabılarımı ayakkabı tutkusu olan her kadın için tasarlıyorum. Özellikle topuklu ayakkabıların çok feminen bir havası var ve kadınları erkeklerden ayıran büyük bir özellik olduğunu düşünüyorum. Tasarım ayakkabı giymek müşterilerimin kendilerini özel hissetmelerine neden oluyor ve yalnızca bu duyguyu paylaşmak bile ayakkabı tasarımı yapma nedenim olabilir.."

Model 1:
Pinar%20Arkun%206.JPG-31.jpg

Model 2:
Pinar%20Arkun%205.JPG-190.jpg

Model 3:
Pinar%20Arkun%203-3db.jpg

Model 4:
Pinar%20Arkun%204-2d0.jpg

Model 5:
Pinar%20Arkun%201-39b.jpg

Model 6:
Pinar%20Arkun%202-249.jpg