gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pisagor Sözleri de paylaşır mısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ben sizden mümkünse ve biliyorsanız Pisagor Sözleri de paylaşmanızı rica ediyorum bu sözlere çok ihtiyacım var ve Pisagor Sözleri paylaşımınız için şimdiden size çok tşk ederim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Pisagorun sözleri
    Pisagorun söylediği Sözler

Çok şey bilme akıllı olmayı öğretmez.

Doğmuş olan bütün şeyler, akraba sayılmalı.

Dostlarımla beraber olduğum zaman yalnız değilim. O dakikadan sonra da iki kişi değiliz.

Ya susmak, ya da suskunluktan daha kıymetli bir söz söylemek gerekir.

Kendisiyle yalnız kalamayan, diğerleri ile bütünleşemez.

Pisagor Sözleri de paylaşır mısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yazlık Bebek Kıyafetleri de paylaşır mısınız

Yazlık Bebek Kıyafetleri de paylaşır mısınız

Merhaba sizi ara ara takip ediyorum çok güzel ve faydalı konular açıyorsunuz özellikle çocuk modasını takip ediyorum sizin sitenizde ama ben bebeğim için uygun bir öneri konunuzu göremedim mümkünse bir de Yazlık Bebek Kıyafetleri modelleri paylaşır mısınız?
  2. 2012 Plaj Elbisesi Modelleri de paylaşır mısınız

2012 Plaj Elbisesi Modelleri de paylaşır mısınız

Kızlar hala bu yaz denize gitmedim ama nihayet önümüzde ki hafta sonu bizim deniz tatilimiz başlıyor biraz kısa bir tatil olacak ama yinede olsun. Sizden de deniz alışverişim öncesi bir kaç 2012 Plaj Elbisesi Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  3. Ömür Gedik Resimleri de paylaşır mısınız

Ömür Gedik Resimleri de paylaşır mısınız

Kızlar Ferhat Göçerin sevgilisi Ömür Gedik'i merak ediyorum acaba mümkünse bu sayfadan sizlere zahmet olmasa Ömür Gedik Resimlerini paylaşır mısınız?
  4. Şehit Cevdet Deniz Özdemir Mesajı paylaşır mısınız

Şehit Cevdet Deniz Özdemir Mesajı paylaşır mısınız

Irak sınırında ki Kato dağında şehir düşen Şehit Cevdet Deniz Özdemir şehit düşmeden önce sayfasında bir msj paylaşmış bende sizlerden Şehit Cevdet Deniz Özdemir Mesajı paylaşmanızı rica ediyor ve ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ!!! diyorum
  5. Abdülkadir Geylani'den sözler paylaşır mısınız

Abdülkadir Geylani'den sözler paylaşır mısınız

Selamlar arkadaşlar. Lütfen bana Abdülkadir Geylani Hazretlerinin söylediği sözlerden bildiklerinizi yazar mısınız.Çok memnun olurum.

Sayfayı Paylaş