gebe
  1. canan2156

canan2156 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

pişirin tadına bakın, sonra ödeme yapın.zeytinyağlı yaprak sarması severlere özel..

Konu, 'Yöresel Yemekler' kısmında canan2156 tarafından paylaşıldı.

kayseri bağlarından özenle toplanıyor, içerisine baldo pirinç, kuru soğan , zeytinyağı. baharatlar,isteğe göre salça. bol maydonoz,isteğe görede dere otu katılmış harç kullanılıyor. Kapaklı saklama kaplarına dizilip, jelatinlenip,düzenli bir sekılde paketlenıyor, istenilen kargoyla istenilen yerler gönderiliyor. isteğinize göre pişirmeside size kalıyor. KİLO:15

pişirin tadına bakın, sonra ödeme yapın.zeytinyağlı yaprak sarması severlere özel.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeytinyağlı yaprak sarması ve biber dolması!

zeytinyağlı yaprak sarması ve biber dolması!

zeytinyağlı yaprak sarması biber dolmasına ne kadar su konur yaprak sarmasına ne kadar su konur dolmaya ***ZEYTİN YAĞLI BİBER DOLMASI*** Süresi : 80-90 dk. Malzemeler• 8 tane iri dolmalık biber • 3 orta boy soğan • 1 domates • 1 yemek kaşığı çam fıstığı • 1 yemek kaşığı kuşüzümü • 1 su bardağı pirinç • ½ su bardağı zeytinyağı • 2 su bardağı su • 4-5 dal maydanoz • 4-5 dal dereotu...
  2. zeytinyağlı yaprak sarması

zeytinyağlı yaprak sarması

Malzemeler: 4-5 adet kuru soğan 1 çay bardağı zeytinyağı 1,5-2 yemek kaşığı çam fıstığı (dolmalık fıstık) 2 su bardağı pirinç 1 yemek kaşığı kuru nane 1-1,5 tatlı kaşığı karabiber 1 tatlı kaşığı tarçın 2 kesme şeker 2 yemek kaşığı kuş üzümü yarım limonun suyu 1 su bardağı kıyılmış maydanoz 1 tatlı kaşığı tuz 1 çay bardağı kaynamış su yarım kg salamura asma yaprağı yarım çay bardağı...
  3. Çikolata Severlere Özel Otel Odası

Çikolata Severlere Özel Otel Odası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Zeytinyağlı taze yaprak sarması (resimli)

Zeytinyağlı taze yaprak sarması (resimli)

zeytinyağlı taze yaprak sarması taze yaprak sarması sarma resimli sarma resimleri Yaprak sarması benim davetlerimin vazgeçilmezidir...Sevmeyen de yok gibidir.Tam mevsimi kızlar.Alın taze yaprakları sarın,afiyetle yiyin... MALZEMELER 500 gram taze yaprak 3 su bardağı pirinç 1 su bardağı zeytinyağı 2 yemek kaşığı salça 2 orta boy kuru soğan 1 orta boy domates 1demet maydonoz 1demet...
  5. Etli Üzüm Yaprağı Sarması yapılışı hakkında yardım istiyorum

Etli Üzüm Yaprağı Sarması yapılışı hakkında yardım istiyorum

Selam kızlar sizden Etli Üzüm Yaprağı Sarması hakkında yardım istiyorum nasıl yapılıyor bu Etli Üzüm Yaprağı Sarması bieln varsa lütfen bana Etli Üzüm Yaprağı Sarması tarifini versin.

Sayfayı Paylaş