gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Pit10 - Keksta

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

keksta keksta oyunu Rap yapamaz o çocuklar marjinallik amaçları Tribünde izleyip özenirler orjinallik ya amaçları
    Babalarının silahlarıyla oynarlar çok toylar yo !
    Kullanmayı bilmezlerki ama sanki birer kovboy
    Dolaşırlar arka sokaklarda konvoy halinde
    Birbirlerinden güç alırlar tek yakalarsan beni bekle
    Kuralını baştan koyabilir de bu dünyanın bence mallar
    Kralını bile tanımazlarki dayak yiyip otururlar
    West coast kliplerindeki elemanlar gibi olmak isterler
    Yaz sıcağında timberland botla ayakları terler
    Şekli koymuş abim ama ona herkes gülüyo
    Kendisi has bi gangsta her gün sokakta adam öldürüyo
    Nooldu sonra bi ses gelio uyan olum okul vakti.
    Ama gangstanın amacı bu deildiki rock the party !!

Sen gangsta deilsin bu böyle bilinsin alayınız özentidir şimdi ismin silinsin artık çıkın bu triplerden amerikalı tiplerden örnek almayın ufaksınız harcanırsınız birden X2*

Fazla yaklaşma o bir gangster sanki savaşa gidio o bi asker..
    Yüzünde boya var hemde pastel ama artık susucak ağzına plaster !!
    Ellerinde mikrofon var ama tutmayı bilmezler
    Elleri daha silah tutmamış ama leşleri oldugunu söylerler
    Kaç kere girdin hapse kaç kere derin mevzulara daldın ?
    Sıfır. Saat kaçı kaç geçe kaç kere vuruldun kaç kere yaralandın ?
    Kaç kere kaçtın polislerden ürktünmü hiç sirenlerden ?
    Hayır sanmmıyorum o sesi duymadın git ve öğren bilenlerden!
    Oo moruk mevzu var ha emanetler hazırlansın arkana 1-2 varoş delikanlısı alarakmı sağlamsın ?
    Bir baktım büyük bir kalabalık hoop tabanlar yağlansın
    Şaşırmadın dimi bunların hepsi gerçek beni anlarsın.
    Sabahları geç kalkarlar işleri yok alayı haytadır..
    Boş boş takılıp 7*24 o pişen tayfadır.
    İnternettir mekanları hepside forumda delikanlı
    Eli maşalı deil onlar o inandıkları peri masalı
    Durup bakıp o fiftyi 4 görürüler oluru varmı söyle yok ! bak gangstacım burası TÜRKİYE yok öle !

Pit10 - Keksta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pit10 - Yol Aldın

Pit10 - Yol Aldın

salla kafanı rap adına bu yeraltı hadi gel bu son sefer belaltı doğru bildin arkandayım sen domaldın real underground rap yes yolaldın naber kancık burdayım hala azcık açta sesi harbi rapi dinle barbi katil ettin mici baydı aynı tarzın sanki mayki taysın yanke funky flowa ha takip et kaparsın styli mı beğenmiyorsun lakin hep koparsın kendini zenci sanıyorsun kro sen şoparsın ben zengin...
  2. Pit10 - Ses Çıkarma

Pit10 - Ses Çıkarma

bebeklerde ses çıkarma Bu senin benim değil hepimizin savaşı Bazı olaylar vardır ki kimse dile getiremez Kimse bir şey yapamaz insanlar korkar Ama ben değil Ben derinden gelen haykırışları duyurabilecek tercüman Hangi biriniz ülkesi adına dua ediyor her Cuma Ses çıkarmayın bravo yansın bayrak Gazetelerde baş sayfa kansız ahmak Köstebekler toprak altı kalmaz artık onlar aramızda nefes...
  3. Pit10 - Parlayan Yıldız

Pit10 - Parlayan Yıldız

Seni beklerken ben kelebekler öldü hala gelemedin ahh Gözlerdeki damla şimdi sel olup akar ayaklarıma Hadi gel bir kere yelken açalım yepyeni ufuklara Hayat koşulları karamsarlığa itti Bulamadığımız umutlara Hayallerimize endeksliydik ama yine kaldık ortada Sen ayrı ben ayrı yerde hayrı yoktu bu işin anla Koluma kanla yazdım ismini artık benlesin Sanırım kalbini çaldık sen hariç...
  4. Pit10 - Dolambaçlı Yollar

Pit10 - Dolambaçlı Yollar

Dumanlıdır bugün kafam, kader bulanmıdır? Bir damladır bu harbe darbe yalana can mıdır ? Kader hocan mıdır? Ahiret kocan mıdır? Meziyet eziyet etmek oldu, yarına açılan kucakmıdır? Uzak mıdır ümitler? Herkes bekler yarını! Bu kalabalık ve kaosta tantana aldı başını. Bir ruhla onbinlerce ruh gördü mezar taşını Laçkalaştı kalpler imam efendi yoldu saçını Doldu dünler, ne oldu kaldın. Son...
  5. Pit10 Kimdir ?

Pit10 Kimdir ?

nota resimleri nota resmi pit10 kimdir Kendi ağzından Pit10 kimdir? "Rap ile 1994 yılında şans eseri elime geçen "Vanilla ICE * To the Extreme" albümü ile tanıştım. 1997 yılında yeni, yani daha çocukken şiir yazmaya başladım. Geçen gün baktım kafiyeler sağlammış. Bu senelerde müziğe ilgi duymaya başladım. 1999 yılında ilk rap kaydımı yaptım. 2000 yılında tek kopya olarak...

Sayfayı Paylaş