gebe
  1. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Pit10 Kimdir ?

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında eficixmM tarafından paylaşıldı.

nota resimleri nota resmi pit10 kimdir Kendi ağzından Pit10 kimdir?

"Rap ile 1994 yılında şans eseri elime geçen "Vanilla ICE * To the Extreme" albümü ile tanıştım.
    1997 yılında yeni, yani daha çocukken şiir yazmaya başladım. Geçen gün baktım kafiyeler sağlammış.
    Bu senelerde müziğe ilgi duymaya başladım.
    1999 yılında ilk rap kaydımı yaptım.
    2000 yılında tek kopya olarak ilk albümümü yaptım.
    Sonra olaylar hızla büyüdü ve buralara geldik.
    Şu an bandrollu albüm için çalışmalardayım. Firma vs. belli değil.
    Yavaş ama sağglam ilerleyip olmuşken, en iyisi olsun mantığı ile ilerleyeceğim.
    12 tane underground albümüm var.
    Istanbul Etiler'de oturuyorum.
    Bilgi Üniversitesi / Medya ve İletişim Sistemleri bölümünde okuyorum."

Pit10 Kimdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pit10 - Zaman Geçer (feat_L0gic)

Pit10 - Zaman Geçer (feat_L0gic)

birine söyle beni bi wursun beni bi bulsun yanıma gelsin derdime derman olsun sende kulsun cennetde daim suçsun yüzüme bakamayan yar geride dursun birinde warsa umut sende yoksa unut o gözleri gözüne perde çek ağlama unut yüzleri her şey gibi unutmalısın birde güzel günleri yarını nerden bilsin insan yoksa dünleri sewgim nerde aşkım perde intahar etme bekle dostum derdine warsa çare baktın...
  2. Pit10 - Ses Çıkarma

Pit10 - Ses Çıkarma

bebeklerde ses çıkarma Bu senin benim değil hepimizin savaşı Bazı olaylar vardır ki kimse dile getiremez Kimse bir şey yapamaz insanlar korkar Ama ben değil Ben derinden gelen haykırışları duyurabilecek tercüman Hangi biriniz ülkesi adına dua ediyor her Cuma Ses çıkarmayın bravo yansın bayrak Gazetelerde baş sayfa kansız ahmak Köstebekler toprak altı kalmaz artık onlar aramızda nefes...
  3. Pit10 - Keksta

Pit10 - Keksta

keksta keksta oyunu Rap yapamaz o çocuklar marjinallik amaçları Tribünde izleyip özenirler orjinallik ya amaçları Babalarının silahlarıyla oynarlar çok toylar yo ! Kullanmayı bilmezlerki ama sanki birer kovboy Dolaşırlar arka sokaklarda konvoy halinde Birbirlerinden güç alırlar tek yakalarsan beni bekle Kuralını baştan koyabilir de bu dünyanın bence mallar Kralını bile tanımazlarki dayak yiyip...
  4. Pit10 - Kayıp Tutkular

Pit10 - Kayıp Tutkular

PİT10 featuring PUSAT, T-ANGEL & KAYIP TUTKULAR Nakarat (T-Angel): yok gelmem artık beni bekleme aşk bitti artık yalan söyleme al yalnızlığını tükendi sevgi bende fazla düşünme Pit10 Verse: kimi mutlu kiminde yalnızlık ağıtları yazılmayı bekleyen mektup kağıtları her harf bana harbeder gibi gelir ama derbeder yürek usanmadı delir gel belir yanıbaşımda kimbilir belki de her tesadüf bir...
  5. Ebru Destan - Pit10

Ebru Destan - Pit10

Kalbim boş değil, her an artık hoş gelir Çeki düzen verdim artık bu acıya son verip Hadi koş geri, hazır beni bulmuşken Adını haykırdım uzaklara, duydun sen Görmedin ama ben besledim sevgimi Çölleri aşıp buldum dendimi Sende aklım, geceleri bezginim Rüzgarı estirip, geleceği kestirdim Güzel günler bizi bekler gel bebek Vur dertlere, örnek olsun herkese Çıktın karşıma, döndürdün serseme Sensiz...

Sayfayı Paylaş