gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Pit10 - Panik Yok(Sansar Diss)

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Aman Tanrım inanmıyorm bu herif gangsta takılıyo bence aldanmayın daha ayakkabısını bağlayamıyo piçten başka kelimen yok galiba çok kudurdun
    merdivenden kovulmuşum..ULAN ORAYI BEN KURDUM!!
    çok değil birkaç sene önce bir toy vardı
    bulunduğu yere sayemde geldi ve götü kalktı
    disslediği S.O.S'e 1-2 sene önce naptı biliyo musunuz?
    programını aradı ve dediki: çok iyi gidiyosunuz
    2003 te katıldı jöntürk ün yarışmasına
    sürekli methediyodu: çok iyi bi adam ya ..
    parçasını okudu ve barikat abilerini izledi
    ilk üçe bile giremedi çekemedi ve dissledi
    aferin çok iyi yaptın tracklerimi çöpe atıp
    otobüs parası yokmuş saray gibi evini satıp
    5 limuzin alsın özel şoförüyle dolaşIrken
    etilere uğrayıp starbox a el sallasın
    NANKÖR NANKÖR NANKÖR..
    benim harcadığım paradan sanane
    senin bulamadığın paradan banane
    çok fakir olduğunu ve benimde çok zengin olduğumu iddda ediyosun
    ama ben hiç yıllığı 10 milyar olan bir okulda okumadım
    istersen bana albüm yap cevap vermicem
    bu ilk ve son diss ok PEACE..

Pit10 - Panik Yok(Sansar Diss) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pit10 - Keksta

Pit10 - Keksta

keksta keksta oyunu Rap yapamaz o çocuklar marjinallik amaçları Tribünde izleyip özenirler orjinallik ya amaçları Babalarının silahlarıyla oynarlar çok toylar yo ! Kullanmayı bilmezlerki ama sanki birer kovboy Dolaşırlar arka sokaklarda konvoy halinde Birbirlerinden güç alırlar tek yakalarsan beni bekle Kuralını baştan koyabilir de bu dünyanın bence mallar Kralını bile tanımazlarki dayak yiyip...
  2. Pit10 - Çeneni Yorma (Patron Diss)

Pit10 - Çeneni Yorma (Patron Diss)

ben susup kendi işime baktıkça sen beni disse mecbur ediyosun artık sus da kalbini kırmıyım.. bizle sidik yarıştırmaya çalışmak yerine kendi işine bak.. en hayırlısı olur.. sevgiler.. olympos.. hatam neydi çocukluğunu alttan almak mı? haksız hep de biz olduk artı burada ahmaklar haklı beynim puzzle beynim önüme geçmek impossible dikkat et lan Muharrem duyarsa mekanın hospital harbi kılsın al...
  3. Ceza Barikata Diss

Ceza Barikata Diss

spontene ol hadi.kelimelerimi alıntı yapıp taklit etme ayıp!bu patika kısa yolun başı kar! kısa günün karı varsa al ! bu rumeli hisar humbıl kumbıl çöl yolları köy buldum ben derken tombul deri kan pıhtısı gibi bir halde patladı.ibibik kuşları pipinizi yiyebilecek güçte mi? pörtlemiş hep gözleriniz ve de barikatı s.ktik dün gece biz,bu ne gaz jöntürk ne bu acele söz verdim işte sikecem i.ne!...
  4. Sansar salvo ResimLeri

Sansar salvo ResimLeri

sansar salvo resimleri sansar salvo resimler resim çeşitleri fotoğrafları
  5. Pit10 Kimdir ?

Pit10 Kimdir ?

nota resimleri nota resmi pit10 kimdir Kendi ağzından Pit10 kimdir? "Rap ile 1994 yılında şans eseri elime geçen "Vanilla ICE * To the Extreme" albümü ile tanıştım. 1997 yılında yeni, yani daha çocukken şiir yazmaya başladım. Geçen gün baktım kafiyeler sağlammış. Bu senelerde müziğe ilgi duymaya başladım. 1999 yılında ilk rap kaydımı yaptım. 2000 yılında tek kopya olarak...

Sayfayı Paylaş