gebe
  1. akılsız başım

akılsız başım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

pko hastaları ve kimyasal gebelik geçirenler yardıma ihtiyacım var

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında akılsız başım tarafından paylaşıldı.

merhaba ben 3 yıllık evliyim ve pko hastasıyım klomen ve menagon tedavileri geçirdim. sonuç hüsran. en son gittiğim doktor bir şeker hapı werdi ve zayıfla dedi. dediklerini yaptım ve tam 28 gun sonra bir de baktım hamileyim. bhcg 114 çıktı.ama tam bir hafta sonra düştü :( doktorum bunun kimyasal gebelik oldugunuu soyledi. şimdi çok merak ediyorum korkuyorum da acaba bir daha kalabilecek miyim hamile.? aynı durumu yaşayanlar var mı

pko hastaları ve kimyasal gebelik geçirenler yardıma ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardima ihtiyacim var

Yardima ihtiyacim var

Siteye üye olali cok oluyor ama üye olduktan sonra girme firsatim olmadi. Sitede Tarot hizmeti varmis ama kurallarinda 30 msj siniri diye birsey okudum acaba bana bunu aciklaya bilecek biri var mi anlamadim :S
  2. Yardıma ihtiyacım var!

Yardıma ihtiyacım var!

Sevgili Melekler, ben Aslı.Benim saçımla ilgili sorunum saçlarımın bir türlü uzamaması. Eylülden beri kestirmedim ve saçım en fazla 5 cm. falan uzamıştır. Galiba saçımın uzamaması yanlış beslenmeden oluyor. Saçıma uygulayacağım pratik bilgilere ihtiyacım var... Lütfen yardım edin. Ayrıca saçlarım çok kabarıyor, kıvırcık saçlarıma bir şekil veremiyorum, bu konuda da yardımcı olursanız sevinirim.
  3. Melekler Yardımıza İhtiyacım var Lütfen......

Melekler Yardımıza İhtiyacım var Lütfen......

kızlar bilginize ihtiyacım var şimdi mide yanması var hafif baş dönmesi var sabahları ve gün ortalarında mide bulantım var bazen kusucak gibi oluyorum sık idrara çıkıyorum ve yanlız 13 ekimde hastalanmam gerekirken dün caz kanamam oldu ama kıp kırmızı geldi tedbiri aldım ama ondan baska kanamam olmadı acaba hamileyimde üstüne mi görüyorum yoksa tamamen yanılıyomuyum lütfen tecrubelerinizle...
  4. acil yardıma ihtiyacım  var

acil yardıma ihtiyacım var

erkek arkadaşımla korunmasız birlikte olduk. ancak içime boşalmadığını ve zevk suyunun bile gelmediğini söylüyor. ben yine de yaklaşık bir saat içinde ertesi gün hapı aldım çünkü adetim başladığından itibaren tam 10. gündü,yani en tehlikeli zamandı. hamile olma ihtimalim var mı? lütfen yardım edin
  5. evlilik sorunları yardıma ihtiyacım var

evlilik sorunları yardıma ihtiyacım var

meraba yaklaşık 1 yıllık evliyim eşimin teyzesi geldi baya dengesiz patavatsız birisi canımı çok sıktı ama misafir diye hiç belli etmedim ona. Onlar gittikten sonra eşimle dertleşme geregi duydum ama konuyu kapattı. bende annemle dertleştim bunu duyan eşim delirdi baya kızdı bana telefonu mu kırdı kendi ailemle ilgili millete hep anlatıyordu ama ben yapınca olay oldu yüzüme bile bakmıyor. ne...

Sayfayı Paylaş