gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Platin sarısı saç rengi

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

platin saç rengi platin sarısı saç rengi sarısı sarı renkleri
    Sarı saçları inceleyelim.:) Birçok bayanın tercih ettiği bir renk belki birazda cesaret işi :tik:

2. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sürekli makyaj gerektiren bir renk, makyajı sevenler için sorun yok ama sevmeyenler boyatmadan önce bi düşünsünler derim

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

Sac renkleri

Sarı renge bayılıyorum roflem var simdi komple sarı yaptırmak istiyorum beyaz tenliyim yeşil gözlüyüm tavsiyesi olan var mi platinin hangi tonu daha hoş duruyor sizce

Son düzenleme: 19 Eylül 2010
  4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ben sarı tonlarını platin balyajla daha çok seviyorum.Düz rengi pek sevmem.Tabiki zevk meselesi buda benim şahsi fikrim.Balyaj saça hareket ve renk getiriyor bana göre.Ben zemin olarak karamel tonları üzerine ise platin balyajı tercih ediyorum.Ten ve göz rengime çok yakıştığını yıllardır duyarım bu renk tonunun.Evet doğrudur makyajsız pek bir soluk duruyor ama makyaj yapmayı seviyorsanız ve bu renk sizede gidiyorsa makyajla birlikte inanılmaz havalı ve hoş duruyor ilk bakışta zaten göze çarpıyorsunuz.Şu sıralar saçımı dinlendirme aşamasında olduğum için senelerdir ilk kez bakır ve kızıl tonlarında bir rengi deniyorum bu renginde çok yakıştığını söylüyorlar ama bende bir huy varki gözüm bir renge alışıp kabullenmişsem onu sürekli uygularım ilk başlarda yadırgasamda şu an bu renkte hoşuma gitmeye başladı bakalım artık biz bayanların sağı solu belli olmaz her an fikir değiştiririz demi ama:D

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de tam bir sarı hastasıyım şu an küllü koyu sarı saçım ama zamanla açmayı düşünüyorum makyajı çok fazla sevmem ama sarı saç için bence yapmaya değer :)

ilksah bunu beğendi.
Platin sarısı saç rengi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Platin

Platin

Neşe, mutluluk, bolluk işaretidir. Platinden yapılmış eşyalar genç kızlar ve bekar kadınlar için ömür boyu mutluluktur.Rüyada platin madeni veya platinden yapilmis kiymetli bir süs esyasi görmek, çok degerli bir arkadasinizin basarisini görerek onunla övüneceginize, zengin ve dul bir kimsenin sevgi ve itibarini, itimadini kazanacaginiza, maddi olanaklarinizin yine her zamanki durumda...
  2. saçlarım platin sarısı

saçlarım platin sarısı

saçlarım platin sarısı acaba koyu sarı yaparsam uzadıkça çok mu kötü olur?
  3. Platin Rengi Şahane Saç Modelleri

Platin Rengi Şahane Saç Modelleri

Bu sayfa; Platin Rengi Şahane Saç Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, platin saç rengi son derece göze hoş görünse de avantajları kadar dezavantajları da olan bir saç rengi. Saçınız koyu renkse sık sık dibinin çıkmasının dezavantajını yaşayacağınız bu renkte eğer saçlarınızda beyazlar çoksa bu renk boya saçlarınızı çok daha iyi kapatıyor. Bir dezavantajı da...
  4. Venedik Sarısı Rengi İle Harika Dekoratif Ortamlar

Venedik Sarısı Rengi İle Harika Dekoratif Ortamlar

Venedik Sarısı Oda Dekorasyonları Kaliteli Venedik Sarısı Odalar En Yeni Venedik Sarısı Dekorasyon Örnekleri Sarı rengi sevenlerin son zamanlarda duvar dekorasyonlarında tercih ettikleri renklerden bir tanesi de Venedik sarısıdır. Zevkinize uygun bir renk olduğunu düşündüğüm Venedik sarısı rengi ile dekore edilmiş odaların yer aldığı resim galerimi ayaklarınıza kadar getirerek bu renk...
  5. Platin sarı saç rengi evde nasıl yapılır? videolu

Platin sarı saç rengi evde nasıl yapılır? videolu

platin sarı saç,platin sarısı saç nasıl boyanır,saçları platin sarısına boyama,videolu platin sarısı saç boyama,platin sarısı saç boyama ,platin sarısı saç boyama hakkında bilgiler [MEDIA] Sevgili melekler sarı tonlarının son dönemde en çok beğenilen ve tercih edilen platin sarısı rengini saçlarınız da nasıl elde edeceksiniz ,tarifini yazacağım.Renk açıcı kullanmadan platin rengini elde...

Sayfayı Paylaş