gebe
  1. ulb

ulb Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

plazmadaki çizikler :(

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında ulb tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar yeni aldığımız plazma tvnin tozunu alırken kenarlarını çizdim. ama çizikler ekranda değil. ekranın kenarındaki siyah parlak kısımda ve tv nin ayağında. hiç bi yerde bi çözüm bulamadım nolur çok acil yardım istiyorum. çok bozuldu moralim yaa.... :((

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,
    ASlında cep telefonlarının ekranlarındaki çizikleri yok eden bir ürün var diye biliyordum ve araştırdım
    Displex Ekran Çizik Giderici

bu linkten bu ürünü bi inceleyin isterseniz. Kullanıcı yorumlarıda hiç fena olmadığını gösteriyor. Belki size yararı olur.

Saygılar.

3. ulb

ulb Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim bakıcam şimdi. inşallah işe yarar çok sağolun...

plazmadaki çizikler :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çizik

Çizik

Rüyada kişinin vücudundaki çizik, kan çıkmaması kaydı ile para olarak yorumlanır.
  2. Plazma üniteler

Plazma üniteler

plazma ünitesi modelleri yaşam ünitesi modelleri plazma üniteleri üniteleri Evlerde yaşama yerleri için düşünülen yeni ürünlere göz atarsanız, o ufak siyah kutu için hazırlanmış birsürü işlevsel ünite gözünüze çarpar ‘Eve dönüş’ hedefiyle beraber baştacı edilen televizyonlar, uzun vakittir bulundukları mekanı yöneten bir güç bulunduruyorlar Salonda ilk onlar yerini alıyor, sonra öbür...
  3. LG 42PC1RR plazma TV

LG 42PC1RR plazma TV

plazma ayakları plazma tv ayakları LG 42PC1RR plazma TV, zaman makinesi gibi çalışan büyük ekran televizyonlar ailesine katılan son ürünlerden biri. DVR (dijital video kayıt) kayıt özelliğine sahip olan ürünün, zaman makinesi sınıfında değerlendirilmesinin sebebi hem analog hem de dijital yayınları, tümleşik 80 GB sabit diskine yazarak istenen zamanda seyir imkanı tanıması. 20 saat HD veya...
  4. Türk işi plazma Tv:)

Türk işi plazma Tv:)

Türk işi plazma Tv:deli: buda arkadan görünüşü

Sayfayı Paylaş