gebe
  1. babywhenareyouonboard

babywhenareyouonboard Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

POLIKISTIK OVER VE SOGAN KURU

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında babywhenareyouonboard tarafından paylaşıldı.

Degerli anne adaylari, 1 senedir evliyim ve 1 senedir bebek dusunuyoruz. Herkes arzu ettiginde hamile kalinabilir diye dusunuyordum evlenmeden once ama maalesef dusunuldugu kadar kolay degilmis, nasip :)

Boyum 1.63cm kilom ise 61kg.

Esim ile doktora gittik ve polikistik over'den suphelendigini soyledi doktor hanim, henuz test falan yapmadik cunku testler adet olundugunda yapilmasi gerekiyormus. Bana vermis oldu jinekolog filminde tesbih taneleri kadar siraya dizilmis kistler oldugunu net olarak gorebiliyorum.

Internette polikistik overi arastirirken Ibrahim Saracoglunun vermis oldugu sogan kuru ilgimi cekti ve su an sogan kurunu uguluyorum. 6. gunumdeyim.

Youtube'da Ibrahim Saracoglunun Zahide hanima ciktigi programda net bir sekilde kuru tarif ediyor ve dedigine gore adet bitiminden 2 gun sonra kure baslanmasini tavsiye ediyor.

Calisan bir bayanim oyuzden aksam eve gidince kuru iciyorum birde gece yatmadan once.

Yumurtaliklarimda ara ara agrilar hissediyorum ama piskolojik oldugunu dusunuyorum :)

Inanarak iciyorum kuru, yuce Rabbimin bitkileri meyveleri sebzeleri nelere kadir. Cok guzel hikayeler okudum forumlarda umarim bir dahaki yazimda hamile oldugumu sizlerle paylasmanin mutlulugunu Rabbim bana saglar.

Hepimize kolay gelsin :hamileyim:

LaViNYaM ve SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.016
    Ödül Puanları:
    113
    Aramıza Hoş geldiniz. Rabbim sizin gibi isteyen dileyen herkese Cümle kullarına nasip etsin inşAllah. Bu ara da güzel ve hayırlı haberlerinizi bekliyoruz :D:D

babywhenareyouonboard bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.016
    Ödül Puanları:
    113
    Bu arada iki kere aynı konuyu farklı kategorilere açmışsınız birini sildik bilginiz olsun :D

4. babywhenareyouonboard

babywhenareyouonboard Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    evet henuz alisamadim siteye sildiginiz icin tesekkur ederim :)

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    739
    Ödül Puanları:
    113
    aramıza hoşgeldiniz. Soğan kürünü bende denemiş biri olarak 15 gün içmiştim yanılmıyorsam zaten 15 günü geçmemek gerektiği önemliydi. Hamile kalmayı kolaylaştırıcı adet düzensizliğini giderici etkileri var. Ayrıca yumurta geliştirici bir kür. Bununla birlikte incir kürünü de denerseniz daha iyi fayda göreblirsiniz diye düşünüyorum. İnşallah faydasını görürsünüz gerçekten etkili bir kürdür ikisi de sonucu burada bizimle paylaşırsanız seviniriz...

POLIKISTIK OVER VE SOGAN KURU konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. k9 alman kurdu ve sibirya kurdu kırması

k9 alman kurdu ve sibirya kurdu kırması

k9 alman kurdu alman kurdu sibirya kırması vs sibirya kırması k9 vs
  2. Erkeklerin kurları ve anlamları....

Erkeklerin kurları ve anlamları....

bakışların anlamları erkeklerin bakışlarının anlamı erkek bakışlarının anlamı bakışların kacamak bakışlar ne anlama gelir Gözünü kaçırmadan ya da kaçırıp bakmalar, çapkınca gülümsemeler, "clark" çekmeler, poz kesmeler, güzel sözler, iltifatlar, ufak-ufacık temaslar... Hepsi bu! Şu erkekler keşke "kur" yapma konusunda biraz daha yaratıcı olsalar... Ama nerdeee? İşte size...
  3. polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

polikistik over olup zahmetsizce hamile kalabilen var mı?

pko olup hamile kalanlar polikistik over olup hamile kalanlar polikistik overli kalabilirmi over hastaları kalabilirmi hastaları nasıl kalır slm anlaşıldığı üzere pko hastasıyım ve bebek istiyorum. reglin 3. günü hormon testleri yaptırdım. değerlerim şu şekilde: estradiol: 16 FSH: 7,11 LH: 18,82 prolaktin: 14,60 bunların ne anlama geldiğini bilmiorum çünkü gittiğim doktorlar bununla ilgili...
  4. polikistik over hastalığı ve gebelik

polikistik over hastalığı ve gebelik

Polikistik over hastasıyım,tedavi görüyorum ,şeker ilacı kullanıyorum,kimyasal gebelik geçirdim,bu konuda geçirdiğiniz aşamaları yazarmısınız..
  5. POLİKİSTİK OVER SENDROMU VE İNFERTİLİTE

POLİKİSTİK OVER SENDROMU VE İNFERTİLİTE

polikistik over sendromu nedir,polikistik over sendromunun nedenleri,polikistik over sendromu belirtileri,polikistik over sendromu ve kısırlık,polikistik over sendromu tedavisi hakkında bilgiler Polikistik Over Sendromu (PCOS) ilk kez 1935 yılında Stein ve Leventhal tarafından adet düzensizliği, şişmanlık ve erkek tipi tüylenme olarak tanımlanmıştır. Stein ve Leventhal adet düzensizliği...

Sayfayı Paylaş