gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

polis olurken almam gereken eğitimleri biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar polis olmak istiyorum ama alınan yada alınacak eğitimler beni korkutuyor açıkçası. Bu polis olacağım zaman hangi eğitimleri alıyorum. bunu bilenler paylaşırsa sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

polis olurken almam gereken eğitimleri biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Biliyor musun...?

Biliyor musun...?

BİLİYORMUSUN... KENDİ DİRSEĞİNİN YALAMANIN MÜMKÜN OLMADIĞINI? EĞER KUVVETLİCE HAPŞIRSAN BİR KABURGANI KIRABİLECEĞİNİ? VE HAPŞIRMANI BASTIRMAYA ÇALIŞSAN KAFANDAKİ YADA BOYNUNDAKİ BİR KAN DAMARININ ÇATLAYA BİLECEĞİNİ VE BUNDAN ÖLEBİLECEĞİNİ? VE HAPŞIRIRKEN GÖZLERİNİ AÇIK TUTMAYA ÇALIŞSAN DIŞARI DOĞRU FIRLAYABİLECEKLERİNİ? DOMUZLARIN VÜCUT YAPILARININ ONLARIN GÖKYÜZÜNE BAKMALARININ İMKANSIZ...
  2. Alman Göz Polikliniği Nerde biliyor musunuz

Alman Göz Polikliniği Nerde biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar benim bu hafta içinde Alman Göz Polikliniğine gitmem lazım ama nerede olduğunu bilmiyorum aranızda Alman Göz Polikliniği Nerde bilen varsa yazar mı?
  3. Almanların Yemekleri Nelerdir biliyor musunuz

Almanların Yemekleri Nelerdir biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba sizlerin arasında Almanların Yemekleri Nelerdir bilen var mı? Almanların Yemekleri Nelerdir ben çok merak ediyorum Almanların Yemekleri Nelerdir biliyorsanız lütfen bu merakımı giderin.
  4. Almanların Ünlü Yemeği hangisidir biliyor musunuz

Almanların Ünlü Yemeği hangisidir biliyor musunuz

Selam millet aranızda Almanların Ünlü Yemeği ne bilen varsa bana Almanların Ünlü Yemeği hangisi yazsın lütfen çünkü harbiden de merak ettim.
  5. Tilavet Secdesinin Kazası Olur mu biliyor musunuz

Tilavet Secdesinin Kazası Olur mu biliyor musunuz

Merhaba hepinize hayırlı ramazanlar diliyor ve sizlere bir konuda bir soru soruyorum acaba Tilavet Secdesinin Kazası Olur mu bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim

Sayfayı Paylaş