gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Ponpon İpten Örgü Atkı ve Yapılışı

Konu, 'Örgü Atki ve Eldiven Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

atkılar ve yapılışları ponpon ipten atkı yapılışı ponpon ipten atkı iple örgü ponponlu Ponpon ipten çok hoş bir atkı modelini yapılışıyla birlikte sizler için paylaşıyorum

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler bunlardan bana çok hediye geliyor...sağolsun velilerim....

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ben bunada başlıcamda acaba karışırmı die korkuom :)

4. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    şimdi bu iplerle bebek battaniyesi örüyolarmış

5. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok tatalı olmuş emeğinize sağlık..

Ponpon İpten Örgü Atkı ve Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yapılışıyla atkı ve bere takımı

Yapılışıyla atkı ve bere takımı

erkek atkısı kaç ilmek erkek atkı kaç ilmek beresi atkı bere takımları atkısı kac olur sıra Haroşe,her sıranın başında ve sonunda 4 ilmek haroşe olarak devam edilecek…3.sırada *2 ilmek birlikte düz,2 ilmek birlikte düz,2 ilmek birlikte düz,1 atma,1 düz,1 atma 1 düz,1 atma,1 düz,1 atma,1 düz,1 atma,1 düz,1 atma,2 ilmek birlikte düz,2 ilmek birlikte düz ve yine 2 ilmek birlikte düz olarak devam...
  2. Koza ipten şal ve atkı yapımı

Koza ipten şal ve atkı yapımı

atkı yapımı koza ipten atkı yapımı koza ipten yapılışı erkek atkısı iple yapılışı Yapılışı çok kolay ve bir o kadar şık şal modeli :)
  3. Erkek Atkı Modelleri ve Yapılışı

Erkek Atkı Modelleri ve Yapılışı

atkı modelleri ve yapılışları erkek atkı modelleri erkek ve yapılışı yapılışları örnekleri Kızlar biliyosunuz ki sevgililer günü yaklaşıyo.Eşime arkadaşıma vs ne alcam diye düşünüyosanız işte size tarfiyle birlikte süper fikir.Hem el emeği olması partnerinizin daha çok hoşuna gider.Sizindehoşunuza gittiyse bu fikir, hadi kızlar iş başına... Örnek 30 ilmek üzerine kuruluyor.Ama ben 2...
  4. Örgü Atkı Bere Takımı ve Yapılışı

Örgü Atkı Bere Takımı ve Yapılışı

Bayanlar için çok şirin ve bir o kadar kullanışlı atkısıyla birlikte bere takımını ayrıca modelin açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyor, modeli uygulamak isteyen tüm hamarat hanımlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. ATKI : İki ayrı parça olarak 23 çer ilmek başlanacak. İlmekler 1 düz 1 ters dizilip her düzde değişen ( 2 sırada bir ) pirinç örgü olarak 24 cm örülüp her 2 parçada da ara...
  5. Bebekli  Atkı ve Bere Yapılışı

Bebekli Atkı ve Bere Yapılışı

bere yapılışı bebek atkı modelleri ve yapılışları Minik bebişler için çok şirin bebekli atkı bere takımını ve takımın açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum.Aman bebişler üşümesin hasta olmasın soğuk havalarda onları sıcacık tutacak ve koruyacak bu şirin modelimize şimdi geçiyoruz:) ATKI : 40 ilmek başlanır, düz örgü ile 120 cm örülüp ilmekler kapatılır. Atkının 2 ucu büzülerek berede...

Sayfayı Paylaş