gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ponponlu lif yapımı

Konu, 'Örgü Lif Modelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

lif yapımı ponponlu lif yapımı ponponlu yapılışı nasıl yapılır ponponlu lif yapımı, modeli, modelleri, örnekleri burada arkadaşlar.

Marifetli Melek'lerimize ve bizi ziyaret eden misafirlerimize ponponlu lif modellerini sunuyoruz bu yazımızda arkadaşlar:)

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
  3. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    aaa bunalr cok güzelllll:D
    emegine sgalik *****

4. 419926

419926 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mümkünse ponponlu lifin nasıl yapıldığını yazarmısınız

Ponponlu lif yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lif

Lif

Yükte ağır, değerde hafif olan mala yahut elbiseye delalet eder.Rüyada lif görmek, erkek veya kadin için elblseye isarettir. Bazen de lif görmek, agir bir mala isarettir
  2. Hayal'in Ponponlu Kapı Perdesi

Hayal'in Ponponlu Kapı Perdesi

ponponlu kapı perdesi kapı perdesi, kapı perdeleri, kapı perdesi yapımı, kapı perdesi sineklik, ponponlu kapı perdesi, ponponlu kapı süsü yapımı hakkında bilgiler burada melekler Boş zamanlarımı değerlendirmek ve evimi güzellştirmek için kendime bir uğraş ararken bu perdeye rastladım. O kadar hoşuma gitti ki hemen koşup malzemelerini aldım ve yapmaya başladım melekler. Bitirdikten sonra da...
  3. Ponponlu Yeniyıl Şapkası(Açıklamalı)

Ponponlu Yeniyıl Şapkası(Açıklamalı)

şapka modelleri 2014, örgü şapka modelleri 2014, açıklamalı şapka modelleri 2014 Yılbaşını örgü işinden yapılan yılbaşı şapka modeli ile karşılamak isteyenler için şapkamızın malzemeleri ile birlikte açıklamalı şekilde yapılışını sizler için paylaşıyor, kolaylıklar diliyoruz. Yapılışı: şapkamıza üç ilmek haroşo örerek başlanır. Her sıra başında birer ilmek arttırılır.yirmibeşcm....
  4. Ponponlu Bebek Patik Modelleri Çok Sevimliler

Ponponlu Bebek Patik Modelleri Çok Sevimliler

Ponponlu Bebek Patik Modelleri- Ponponlu örgü işlerini çok beğeniyor ve sevimli buluyorum. Siz de beğeniyorsanız sizler için bu yazımızda bebekler için ponpon süslemeli örgü patik modellerini paylaşmak istiyorum. Kışın minicik ayakları sıcacık kalsın üşümesin istiyorsanız işte en güzel rengarenk model model örgü bebek patikleri. Bebek örgülerini süslemeleri ile daha bir seviyorum. Sıradan...

Sayfayı Paylaş