gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Popstar Abidin Özşahin hakknıda bilgi ve resimleri

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Abidin Özşahin kimdir Popstar abidin resimleri
    Saba tümer'in programında Popstar birincileri konuk olmuştu bu gün, belki de dün ki programdı tekrarını izledim, bilemiyorum :) Aklıma Abidin geldi, yarışmacı arkadaşalrından biriyle aşk yaşamıştı ve birinci olmuştu. Nedense sonradan sesi sedası kesildi. Bende merak ettim ve Abdin Özşahin hakknıda küçük çaplı bir araştırma yaptım Melek'lerim ve sizlerle paylaşmak istedim:)

Popstar Türkiye yarışmasında birinci olarak adını duyuran müzisyendir.

Abidin 7 Temmuz 1977'de Adana'da doğdu. ilkokulu Adana Ziya Gökalp, ortaokulu yine Adana'da İstiklal Ortaokulu ve liseyi de Seyhan Çobanoğlu Lisesi'nde bitirdi. İlkokul yıllarından itibaren ailesine yardımcı olmak ve kendi parasını kazanmak için çalışmaya başladı. Önce babasının yanında marangozluk yaptı. Sonra bir tüpçüde çalıştı ve ardından bir börekçiye girip orada soğan soymaya başladı. Lise yıllarında ev ev dolaşarak tekstil ürünleri pazarladı.

Sonunda hayatındaki en büyük tutkusu müzikle tanıştı ve gitar çalmaya başladı. Lise hayatı boyunca Adana müzik merkezinde gitar konusunda kendini geliştirdi ve liseyi bitirdikten sonra barlarda şarkı söylemeye başladı. Ancak, üniversiteye de gitmek istiyordu ve sınava girip Anadolu üniversitesi İktisat bölümünü kazandı. Eskişehir'e yerleşti ama sadece 4 ay kalabildi ve Adana'ya döndü. Askerlik zamanı gelmişti. Askerliğini, doğduğu yere çok yakın bir şehirde Gaziantep'te yaptı. Ancak, 8 ay sonra kalbindeki ritim bozukluğu nedeniyle erken terhis edildi. Adana'ya geri döndü. 1 yıl boyunca demolar hazırladı ve bunları İstanbul'daki müzik şirketlerine gönderdi. Maalesef istediği sonucu alamadı. Hayatına yeni bir yön verip, tekrar Eskişehir'e gitmeye okulunu bitirmeye karar verdi. Okul ve bar programlarını beraber yürüttü. Mali müşavir olmak istiyordu ama müzik tutkusu yine okuldan ağır bastı ve Abidin yine Adana'ya döndü. Yine demolar hazırladı, yine İstanbul'a gelip demolarını müzik şirketlerine verdi ve yine amacına ulaşamadı. Soluğu tekrar Adana'da aldı.

2003 yılında Kanal D'de Popstar Türkiye tanıtımlarını gördü ve 8 Eylül'de jüri önüne çıktı. Şehir elemelerini geçmiş ve ilk 50 Popstar adayı arasına girmişti. Abidin'e yine İstanbul yolları görünmüştü. İstanbul'daki 3 günlük eğitime katıldı. 3. günün sonunda 50 yarışmacıdan geriye 12 kişi kalacaktı ve Abidin gösterdiği performansla Türkiye'nin yeni Popstarı olmaya aday 12 finalist arasına girdi. Artık sıra halk oylamasına gelmişti. 12 haftalık canlı yayın maratonunun sonunda hiç kırmızı odada son ikiye kalmadan büyük finale kadar geldi. Önce İzmir, ardından Adana'da halk konserleri verdi sanat yaşamının başında olmasına rağmen final performansını birçok sanatçının hayali olan İstanbul Bostancı Gösteri merkezinde sergiledi.

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy bende bayılıyodum bu cocğa cok yakışıklı ayrıca firdevsle hiç yakışmıyodu :hıh:

Popstar Abidin Özşahin hakknıda bilgi ve resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bullmastiff Bilgiler ve Resimler

Bullmastiff Bilgiler ve Resimler

Bullmastiff Temel Özellikleri Yapısıgüçlü, ama hantal olmayan bir köpektir. Neşeli, korkusuz, dengeli,itaatkar ve duyguludur. Ancak bu köpek enerjik bir efendinin emrindeolmalıdır. Bullmastiff, yeterince egzersiz imkanı sağlandığında apartmanda dayaşayabilir. Ev içinde çok hareketli değildir ve küçük bir bahçe deihtiyaçlarını karşılayabilir. Isı aşırılıklarına karşı hassastır. Bu...
  2. Abidin Elderoğlu Resimleri

Abidin Elderoğlu Resimleri

abidin elderoğlu abidin elderoğlu nun hayatı elderoğlunun hayatı eserlerinin adları Âbidin Elderoğlu 1974 yılında yitirdiğimiz sanatçı 1901 yılında Denizli’de doğan Âbidin Elderoğlu 1926 yılında İstanbul Öğretmen Okulu’nu bitirdi. İlk gençlik yıllarından itibaren resim yapan sanatçı 1930 yılında Türk Maarif Cemiyeti’nden aldığı burs ile Paris’e giderek Güzel Sanatlar Akademisi’nin...
  3. Popstar abidin  evleniyor!

Popstar abidin evleniyor!

abidinin sevgilisi popstar abidin nerede TÜRKİYE'NİN İLK POPSTAR'I ABİDİN, ANKARALI SEVGİLİSİ İLE EVLENME KARARI ALDI. Katıldığı Popstar yarışmasında birinci olan Abidin'le ilgili ilginç bir haber geldi. Ankara'ya yerleşen şarkıcı, evlilik kararı aldı. Müzik piyasasına uzak olduğunu dile getiren Abidin, 'Yaşadığım iyi ve kötü günleri anlatan bir kitap yazmaya karar verdim' dedi gecce.com
  4. Abidin Kimdir, Resimleri

Abidin Kimdir, Resimleri

Abidin Kimdir, Resimleri Merhaba hani bir zamanlar popstar abidin vardı onun biyografisi ya da resimleri var mı sizde
  5. Börülcenin faydaları hakknıda bilgi

Börülcenin faydaları hakknıda bilgi

Börülce Nedir Börülce Faydaları Nelerdir Merhaba Sevgili melek'ler, bu yazımızda börülce hakkında bilgi ediniyor ve börülcenin faydalarına da değiniyoruz. İlgili tüm misafir arkadaşlarımızı da bu sayfamıza davet ediyoruz. Börülce: Göbeği koyu renkli olduğu için Karnıkara da denilen, fasulyeye benzer bir bitki olan börülce, C vitamini ve bitkisel protein açısından zengin bir sebzedir...

Sayfayı Paylaş