gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Portekiz Resimleri

Konu, 'Dünyadan ülke ve şehir tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

portekiz resimleri portekiz kıyafetleri portekizin kıyafetleri giysileri giyimi [​IMG]

Portekiz Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. portekiz sütlacı...

portekiz sütlacı...

Malzemeler 2 litre süt 1 çay bardağı pirinç 1 çay bardağı file fındık 3 portakal kabuğunun rendesi 1 paket vanilya 2 yemek kaşığı tarçın 1 çay bardağı antepfıstığı 2 su bardağ şeker 1/2 su bardağı nişasta Yemeğin Tarifi Pirinci ayıklayıp, yıkadıktan sonra 15 dakika kaynatan. Başka bir tencerede sütü kaynatıp, şekeri ilave ederek karıştarın. Haşlanmış pirinç, file fındık, portakal kabuğu...
  2. Portugal (Portekiz) Kağıt Paraları

Portugal (Portekiz) Kağıt Paraları

portekiz parası 1961 - 100 Escudos 1964 - 20 Escudos 1964 - 50 Escudos 1965 - 100 Escudos 1978 - 20 Escudos 1979 - 500 Escudos 1985 - 100 Escudos
  3. Portekiz Tarihi

Portekiz Tarihi

Ilk çaglarda Iber kabileleri (Lusitanienler) ile isgal edilen ülke, M.Ö. 1. yüzyilda Romalilarin bir eyaleti oldu. Sonra Vandallar, Süevler (bir Alman kabilesi), 5. yüzyildan 8. yüzyila kadar Vizigotlar tarafindan istila edildi. 711 yilinda ülke Müslümanlarin eline geçti. Endülüs Emevileri (756-1031), Teva'if-i Müluk (11. yüzyil) Islam devletleri kurulup, bölgeye hakim oldular. Onuncu yüzyila...
  4. portekiz milli marşını yazarmısınız

portekiz milli marşını yazarmısınız

Arkadaşlar merhaba. Ben portekiz milli marşının sözlerini arıyorum.Şimdi sebebini uzun uzun anlatmak istemiyorum ama acil lazım..

Sayfayı Paylaş