gebe
  1. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Pozitif düsün mutlu yasa

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında l.a.r.a tarafından paylaşıldı.

pozitif düşün iyi düşün iyi yaşa pozitif yaşa Arkadaslar düsüncelerimizin yasmimizi nasil etkiledigi artik bilimsel olarak da kanitlanmis durumda. Ben kendime yeni bir ilke edindim, iyi düsününce iyi ve pozitif olaylari kendime cekiyorum, Bir miknatis gibi. Gercekten ise yariyor. Haydi simdi sizde su andan itibaren böyle yapmaya baslayin, ise yaradigini göreceksiniz.Bunu sizlerle paylasmak istedim:eek:yy:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Pozitif düsün mutlu yasa
    Paylasimin icin tskler melegim. iyi düsünce evet, ve kimi zamanda cok iyi ise yariyo.

Ama neyazikki sadece kimi zmn, bazen nekadar iyi düsünsen düsün. O is iyi sonlanmio.

Ama yinede seninde dedigin gibi POZITIF DÜSÜN MUTLU YASA... :)

sevgiyle kal canim :)

3. l.a.r.a

l.a.r.a Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Pozitif düsün mutlu yasa

Yorumun icin tesekkürler canim. Sana da pozitif ve mutlu bir yasam diliyorum:)

Pozitif düsün mutlu yasa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yasayamadiklarini Düsün

Yasayamadiklarini Düsün

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dü-Kız İsimleri

Dü-Kız İsimleri

Dülfin: arap astronomları tarafından delphinus yıldız kümesine verilen isim Dürdane: sevgili, inci tanesi Dürefşan: inci gibi sözleri olan Dürnev: inci tanesi Dürnur: inci ışığı Dürre: inci tanesi Dürriye: inci gibi parlayan Dürrüşehvar: iri tanli inci Dürveş: inci gibi Dürüye: inci gibi parlak Düriyye: inci gibi parlayan, parlak parıltılı yıldız Düş: hayal, güzel rüya Düşüm:...
  3. Pozitif düşünün...

Pozitif düşünün...

Memleketimizde iyimserler kötümserlere kızınca “Hiç mi pozitif bir şey yok bu memlekette birader” diye çıkışırlar. İşte size pozitif bir bahçıvan... Seyahatten dönen ev sahibi telefon açmış, konuşuyorlar: - Nasıl, her şey yolunda mı? - Yolunda... Küreğin sapı kırıldı, şu anda onu tamir ediyordum. - Neden kırıldı? - Köpeğinize mezar kazarken zorlamışım, ondan kırıldı. - Nee! Köpeğim mi öldü? -...
  4. Dünün Bugünü

Dünün Bugünü

Bu sabah içimde bir coşku var, yepyeni bir gün, ve yaşanacak her şey yepyeni olmalı, hiç bir şey artık eskinin taklidi olmamalı, yoksa gün neden yeniden gelir ki, bize bir şans daha vermek için değil mi? Umudumun ayyuka çıktığı bu günde, kahvaltı bile yapmamalıyım belki, hiç bir şey düne benzememeli, mesela bu sabah yemek yiyerek başlamalıyım? Midem buna alışmak zorunda. Yenilik ve değişime...
  5. Pozitif Düşünce

Pozitif Düşünce

bilinçaltı temizleme teknikleri Düşüncenin gücü ile istediğimiz şeylere sahip olabiliriz. Düşünce çok etkili bir güçtür. Eğer kişiler her günkü düşünce kalıplarını kontrol etmek için çaba harcamazlarsa yaşamlarında olumsuz birçok olay yaşayabilirler. Kişiler negatif düşünce stillerini değiştirerek bilinçaltlarına pozitif düşünce tohumlarını ektiklerinde olumlu yönde çok büyük değişiklikler...

Sayfayı Paylaş