gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Prof.Dr.Erkan Topuz Kimdir?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

erkan topuz kimdir erkan topuz, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Prof.Dr. Erkan Topuz'un hayatı hakkında bilgi veriyoruz..

1946 yılında İstanbul Yeşilköy'de doğdu. Pertevniyal Lisesi'ni 1964 yılında bitirdi. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne girdi. 1970 yılında Tıp Fakültesi'ne, 1975 yılında İç Hastalıkları İhtisasını tamamladı. 1976 yılında askerliğini yaptı. 1976 yılında İstanbul Üniversitesi Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Onkoloji Biriminde çalışmaya başladı.

1979-1980 yıllarında Avusturya'da immünoloji ve onkoloji dalında Viyana Kanser Enstitüsü'nde çalıştı. 1982'de Üniversite Doçenti oldu. 1984'te Erlangen Üniversitesi'nde, 1985'te Londra Royal Marsden Hastanesi'nde, 1986'da

Nürnberg Şehir Hastanesi'nde misafir öğreyim üyesi olarak çalıştı. 1988 yılında profesör oldu. 1997 yılında John Hopkins Üniversitesi'nde misafir öğretim üyesi olarak çalıştı. Bugüne kadar Tıbbi Onkoloji Bilim Dalı Başkanlığı, Anabilim Dalı Başkanlığı, Yönetim Kurulu Üyelikleri ve İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Müdürlüğü yapmaktadır.
    85'i dış ülkelerde olmak üzere 190 yayını mevcuttur. İyi derecede İngilizce bilmektedir. 6 kitabın editörlüğünü yaparak bu kitapların bazı bölümlerini yazmıştır.
    Evli ve iki çocuk babasıdır.

Halen İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Prof.Dr.Erkan Topuz Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prof.Dr.Erkan Topuzun Tvde Önerdigi Kansere Karsi Bitkiler

Prof.Dr.Erkan Topuzun Tvde Önerdigi Kansere Karsi Bitkiler

kansere karşı şifalı bitkiler kanser tedavisinde kullanılan bitkiler kansere karsi sifali boswellia bitkisi hapı astragalus hapı Prof.Dr.Erkan Topuz un tvde onerdiği kanser dusmanı bitkiler: MAITAKE : (MANTARLARIN KRALI) Mantarın şapkası ve sapından elde edilir.Mantarların kralı veya dans eden mantar olarak adlandırılır.Asya ,Avrupa ve Kuzey Amerika’da ılıman bölge ormanlarında...
  2. Topuz

Topuz

Şiddet ve sıkıntıya, ümitsizliğe; durumuna uygun arkadaşa, Sapı olmayan topuz menfaatsiz hizmete, eşyasız kadına delalet eder.Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Topuz görmek, üst makamlarda bulunan, güçlü bir kimseden her zaman yardım göreceğinizi bildirir. Rüyada topuz görmek, ümitsizlik, siddet ve sikintidir. Eger topuz sap ve...
  3. Prof.dr.erkan Topuz'dan Önerİler

Prof.dr.erkan Topuz'dan Önerİler

erkan topuz zayıflama erkan topuz zayıflama önerileri resmi sitesi hamilelik İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Direktörü Prof. Dr. Erkan Topuz artık Türkiye’de birçok insanın tanıdığı bir isim haline geldi. Zaman zaman ekranlara çıkarak bilgilerini insanlarla paylaşan ve çok hayati bilgiler veren Topuz, Esra Ceyhan’ın Kanal D’deki programına konuk oldu. Kanserle ilgili önemli bilgiler...
  4. Kudret Topu

Kudret Topu

MALZEMELER 1 su bardağı irmik 1 su bardağı bulgur 2 yemek kaşığı tarhana 1 yemek kaşığı un 1 yumurta 1 yemek kaşığı tereyağ 2 yemek kaşığı kıyma 1 çay kaşığı kırmızı biber 2 yemek kaşığı margarin 2-3 diş sarımsak göz kararı tuz 1 kase yoğurt HAZIRLANIŞI Soğanı kıyın, mixere kıyılmış soğan, irmik, bulgur, tarhana, un, yumurta, kıyma, eritilmiş tereyağını koyup karıştırın. Karışım köfte...
  5. Toplar

Toplar

Meleklerim sizlere bir zeka sorusu çözebilicek olacakmı bakalım. Bir suçluya iki kutu ve 10' u siyah, 10'u beyaz olmak üzere 20 top verilir. Kral suçluya şöyle der: "Bu topları kutulara istediğin gibi yerleştirebilirsin, ben daha sonra senin yanına gelip kapakları kapatılmış bu iki kutudan birini seçeceğim. Daha sonra seçtiğim bu kutudan gözlerim kapalı olarak rastgele bir top...

Sayfayı Paylaş