gebe
  1. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Profilinizi ziyaret edenleri Sizde ziyaret edermisiniz ?

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında BİTTERİM tarafından paylaşıldı.

Profilinizi ziyaret edenleri Sizde ziyaret edermisiniz ?
    • Profilime kim girmiş mutlaka bakarım :)

• Pek bakmam tanımadığım varsa girer bakarım:)
    • Profilime mesaj gelmedikçe girmiyorum :)

Son düzenleme: 15 Ekim 2009
  2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    güzel soru düşünmem lazım... galiba bakmıyorum ziyaret etmiyorum ama bundan sonra edecem artık...

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Pek bakman,aslinda mesaj varsa bakiyorum.Yoksa acmiyorum.

4. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bende msj varsa bakarım onun dışınde girmem:)

5. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    genelde bakarım ziyaret ederim

6. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ben mm girdigimde ilk gelen Profil sayfam oluyor.

Ama kim ziyaret etmis die bakmiyorum, dogal olarakta : hayir ziyaret etmiyorum :)

Profilinizi ziyaret edenleri Sizde ziyaret edermisiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mürşidimi ziyaret

Mürşidimi ziyaret

Üzüntü içinde evime gittim, Mürşidi görmeyi çok arzu ettim. Elime alıp bir parça nebatı, Ölmüş cismime vereyim hayatı. Gidip görsem var mı bir ihtiyacı, Çünkü tâ canıma değdi bu acı. Onu ziyaret için çıktım yola, Şu mahzun gönlüme bir çare ola. Evinin önüne varınca durdum, Kapının eşiğine yüzümü sürdüm. Artık bundan sonra kapıyı çaldım, Evden “kim o” diye bir cevap aldım. Dedim “Hani...
  2. Bayram ziyaretleri

Bayram ziyaretleri

Bayram ziyaretleri Sual: Bayram ziyaretlerinde neye dikkat edelim, önce kimleri ziyaret edelim? CEVAP:Fasık olan, günah işlememize sebep olacak akrabayı ziyaret lazım değildir. Fakat salih olan akrabayı ziyaret gerekir. Salih arkadaşları ziyaret de çok sevaptır. Ziyaret, yalnız Allah rızası için olmalıdır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Bir kimse, köydeki arkadaşını ziyarete gider. Hak...
  3. ziyaret

ziyaret

Varlık sebebimiz, Peygamberimiz Hazret-i Muhammed'i (s.a.v.) ziyaret ettiğini görmek salih amel işlemeye, Allah -c.c.- sevgisine, şan ve şerefe, Efendimizin şefaatine, din büyüklerine, mürşid olan zatlara uymaya, ehl-i beyti ve onları sevenleri sevmeye; Mübarek yerleri ziyaret hayır ve bereket meydana gelmesine; Dostları ziyaret etmek sevgi ve sadakate, vefa ve hayırlı fıtrat üzere olmaya,...
  4. Hz Mevlana'nın kabrini ziyaret edenlerden öyküler

Hz Mevlana'nın kabrini ziyaret edenlerden öyküler

hz mevlananın kabri hz mevlana kabri mevlana öyküleri mevlananın öyküleri nın mezarı neden ayakta Hz. Mevlana'nın Kabrini ziyaret edenler değişik olaylarla karşılaşıyor. Mesela Annemin Tayzesi Konya'da olduğu için her gittiğinde Mevlana Hz'ni ziyaret ediyordu. Ben çok istesemde Çocuklar giremez derdi. Büyüdükten sonra izin verdi ancak. İşte buna benze haberler ekledim. KORKUNÇ OLAYLAR...
  5. Profilini Kimler Ziyaret Etmiş

Profilini Kimler Ziyaret Etmiş

Hadi meleklerim yapacağınız çok basit profilinizi kimler ziyaret etmiş ,hepimiz yazıyoruz:D Öncelik sırası benim olduğu için başlıyorum... özgersoy(buda kimmiş merak ettim) $ul€ caylak+ DєRiи яocк gülkskn gamselim+ lavinyam M.M SadmiN sudembeyaz+

Sayfayı Paylaş