progestan kullananlar

Konu, 'Gebelik' kısmında nehir83 tarafından paylaşıldı.

1. nehir83

nehir83 New Member

progestan yan etkileri progestan kullananlar hamilelikte kullananlar ilacının yan etkileri
    arkadaşlar progestan kullanan var mı, ben bu ay adetimin 15. günü başladım bu ilaca ve ciddi yan etkiler yaşamaktayım. Hatta hamilelik belirtilerine benzer etkiler ama bu kadar çabuk olmayacağından hamilelik olduğunu düşünmüyorum. Ama bu kadar fazla yan etki yaşamam normal mi sizce?

2. Lara74

Lara74 New Member

Canim selam.Bende bu ay progesteran a basliyacagim.Sendede sari cisim eksikligi mi var?Benim var ve o hormonu bu yüzden kullanmam gerek.Henüz baslamamama ragmen yan etkileri oldugunu biliyorum canim.Mesela bir arkadasimdan bas dönmesi yaptigini bu yüzden evden yalniz cikmamam gerektigini duymustum.Birde prospektüsündede bahsediliyor zaten yan etkilerinden.Haklisin,hamilelik belirtisi icin daha cok erken.Bas dönmesi disinda baska ne gibi etki oldu sende?

3. meral_demirezen

meral_demirezen New Member

merhaba cnm ben progestan kullanmıştım ama hamileyken kullandım ve bende yan etkilerini yaşadım malesef. yani seninde bunları yaşaman çok normal.

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek

bende hamileligimin basinda kullandim ama hicbi yan etkisini görmedim..

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

Merhabalar bende 5 haftalık hamileyim ilk hamileligimden bebegimin kalbi durmuştu doktorum bu ilacı bu yüzden veri yan etkilerini bende yaşıyorum ilacı içtikten 2,5 saat sonra müthiş bir sarhoşluk hissi ve baş dönmesi oluyor ama bunlara karlanmak beni mutlu ediyor çünkü bebegim hala var

progestan kullananlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..

progestan progestan nedir kullananlar hamilelikte kullananlar hamilelik kızlar doktorum bana progestan verdi iki ay boyunca hamile kalmana yardım cı olur dedi bunu kullanananız var mı.. bu hapla hamile kalan varmı.. yalnız bu hap çok baş dönmesi yapıyormuş..doktorum bana günde 3 kez 10 gün iç dedi..bazıları vajinadan kullanmış ama bana bahsetmedi..
  2. Aşılamadan sonra progestan kullananlar ( Progestan Kullanımı hakkında )

Daha önceden progestan kullanan meleklerimiz [url]http://www.meleklermekani.com/gebelik/174266-progestan-kullananlar-burayaaaaaaaaa.html[/url] başlığı altından progestan kullanım süreci , adet gecikmelerini ve kanama gibi durumlarını bu konumuzdan paylaşmıştı. [img]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/bende anne oldum-18.jpg[/img] Sizlerde aşılamadan sonra progestan kullanmışsanız diğer...
  3. Duphaston kullananlar

Duphaston kullanan var mı ? Duphaston kullanırken neler yaşadıınız ? Adetleriniz kaç günde bir oluyordu ve sizler bu hapı kullandıktan ne kadar sonra regl oldunuz. Yada regl sürenizi kaç kutu haptan sonra düzene bindirdiniz. [img]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/duphaston_melekler_mekani-113.jpg[/img] Sevgili arkadaşlarım, bu hapı kullandıysanız, sizin gibi bu hapı yeni kullanmaya...
  4. Progestan Etkileri hakkında bilgiler

[B]progestan kullananlar progesan etkileri[/B] merhaba melekler geçenlerde doktorum bana progestan ilaç verdi kistt varmış ondan dolayı ilacı içinde dengemi şaşırdım desem yeridir baş dönmeleri falan neyse ilaç bitti nerdeyse 10 günü geçti biteli ama halen benim baş dönmelerim devam ediyorr tam olarak dönmede değil sanki birisi kafamı sıkıyorr ve karşımdaki görüntü gidip geliyor tv gibi...
  5. Progestan Ampul Nedir?

progestan ampul ne için kullanılır,progestan ampül tedavisi,progestan ampul nedir,progestan ampulle adet olunurmu,progestan ampul hakkında bilgiler [ATTACH=full]14177[/ATTACH] Progesteron yumurtlama ve adet döngüsünün düzenlenmesinde rol alan, önemli bir kadın cinsiyet hormonudur. Progesteron henüz menapoza girmemiş ancak vücuttaki progesteron eksikliği yüzünden adet göremeyen kadınlarda...

Sayfayı Paylaş