progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..

Konu, 'Gebelik' kısmında elisev tarafından paylaşıldı.

1. elisev

elisev Hamiş Melek

progestan progestan nedir kullananlar hamilelikte kullananlar hamilelik kızlar doktorum bana progestan verdi iki ay boyunca hamile kalmana yardım cı olur dedi bunu kullanananız var mı..
    bu hapla hamile kalan varmı..
    yalnız bu hap çok baş dönmesi yapıyormuş..doktorum bana günde 3 kez 10 gün iç dedi..bazıları vajinadan kullanmış ama bana bahsetmedi..

2. elisev

elisev Hamiş Melek

yok mu?.......

3. meral_demirezen

meral_demirezen Yeni Üye

ben progestan kullandım ama hamile kalmak için değil. hamile kaldıktan sonra verdi doktorum ilaç olarak onuda düşük ihtimaline karşın verdi. çok dengeni bozuyo cnm sarhoş gibi oluyosun sahsen ben kafamı yastıktan kaldıramadım sürekli uyudum :)

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek

Bende 2 hafta önce kullanmaya basladim lekelerim oluyo diye, yani hamileyke verdi dr. 12-14 haftalik olana kadar kullan dedi

5. elisev

elisev Hamiş Melek

evet benide 3 gün sarhoş gibi yaptı ama şimdi iyiyim..genelde düşük ihtimali için veriliyo ama ben de anlamadım vardır bir bildiği inş

6. Kerra

Kerra Yeni Üye

Ben de bu ilacı kullanıcam. Dr'um verdi. Adetimin 17.günü başlıcam kullanmaya, 10 gün kullan dedi. 3 ay bu şekilde kullanmamı söyledi. Bu 3 ay içerisinde gebe kalmamı bekliyormuş. İnşallah tabi, ben de çok istiyorum. Progestan ilacını hamilelere düşük tehdidine karşı veriyorlarmış. Peki hamile kalmayı kolaylaştırdığı doğru mu? Progestan'ı kullanıp hamile kalan var mı?

7. Kerra

Kerra Yeni Üye

Progestan'ı kullanıp hamile kalan var mı???

8. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

düsüge karsi iyi oldunu biliyorum ben

9. pretty woman

pretty woman Yeni Üye

merhaba arkadaşlar ben de hamile kalmak için progestan kullanıyorum progesteron hormonu rahimi hamileliğe hazırlayarak hamile kalmaya yardımcı olur progesteronun düşük olması hamile kalmayı zorlaştırıyor bu yüzden kullanılıyor bu ilaç ayrıca zaten hamile kalırsanız düşüğe karşı koruma amaçlı aranızda aşılama yaptıran var mı?

10. Kerra

Kerra Yeni Üye

Progestan kullanıp hamile kalan var mı?

11. anne

anne Forum Okuru

evet ben 12 yıl önce kullandım ve anında hamile kaldım 11 yaşında kızım var

hasretbidik ve sevilçikk bunu beğendi.
  12. aslıııııı

aslıııııı Yeni Üye

ben kullanıyorum 6 haftalık hamıleyım kanamalarım vardı dr sabah 2 aksam 1 kere kullan dedı kullanıyorum bakalım

13. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

4 haftalık hamileyim ama ultrasonra 4cm

4 haftalık hamileyim ama ultrasonra 4cm kist çıktı doktorumda bana bu ilacı verdi 10 gün sonra gel dedi korkarak kullanıyorum ama bebeğe bi zararı yokmuş

14. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

gülşah

ne tesadüftür ki seninle aynı durumu paylaşıyoruz. benimde 4 cm kistim var ve dün 4 haftalık hamile olduğumu hcg ile öğrendik. yarın doktora gidicez kontrole, şuan kanamam falan yok ama düşük olabilr şüphesi ile çok endişeleniyorum. hemen gidip bu progestan dan alsammı eczaneden acaba? ne dersiniz?

15. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Çok şükür Rabbime 3 kutu kadar progestan bitirdim ve ardından progestan iğneleri vuruldum şu anda artık o ilacı bırakmış durumdayım kullanmamdaki amaç kahverengi lekelenme olayı idi darısı benimle aynı sorunu yaşayan diğer hamişlere inşallah:)

progestan kullananlar burayaaaaaaaaa.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Acıkanlar burayaaaaaaaaa

4 gündür diyetteyim ve bunları görünce dayanamadım.Öldüm ,bittim karnım acıktı yaaaa:hasta:yaşasın yemek yemek ama ben yiyemiyorummmmmm:DBenim gibi diyettekiler bakmasın haa.
  2. progestan kullananlar

progestan yan etkileri progestan kullananlar hamilelikte kullananlar ilacının yan etkileri arkadaşlar progestan kullanan var mı, ben bu ay adetimin 15. günü başladım bu ilaca ve ciddi yan etkiler yaşamaktayım. Hatta hamilelik belirtilerine benzer etkiler ama bu kadar çabuk olmayacağından hamilelik olduğunu düşünmüyorum. Ama bu kadar fazla yan etki yaşamam normal mi sizce?
  3. Aşılamadan sonra progestan kullananlar ( Progestan Kullanımı hakkında )

Daha önceden progestan kullanan meleklerimiz http://www.meleklermekani.com/gebelik/174266-progestan-kullananlar-burayaaaaaaaaa.html başlığı altından progestan kullanım süreci , adet gecikmelerini ve kanama gibi durumlarını bu konumuzdan paylaşmıştı. Sizlerde aşılamadan sonra progestan kullanmışsanız diğer kullanan arkadaşlarımıza umut olmak, onlara destek olmak adına bu konunun hemen...
  4. Progestan Etkileri hakkında bilgiler

progestan kullananlar progesan etkileri merhaba melekler geçenlerde doktorum bana progestan ilaç verdi kistt varmış ondan dolayı ilacı içinde dengemi şaşırdım desem yeridir baş dönmeleri falan neyse ilaç bitti nerdeyse 10 günü geçti biteli ama halen benim baş dönmelerim devam ediyorr tam olarak dönmede değil sanki birisi kafamı sıkıyorr ve karşımdaki görüntü gidip geliyor tv gibi düşünün...
  5. Progestan Ampul Nedir?

progestan ampul ne için kullanılır,progestan ampül tedavisi,progestan ampul nedir,progestan ampulle adet olunurmu,progestan ampul hakkında bilgiler Progesteron yumurtlama ve adet döngüsünün düzenlenmesinde rol alan, önemli bir kadın cinsiyet hormonudur. Progesteron henüz menapoza girmemiş ancak vücuttaki progesteron eksikliği yüzünden adet göremeyen kadınlarda adetin gerçekleşmesi için...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. progestan

,
  2. progestan ne için kullanılır

,
  3. progestan kullananlar

,
  4. progestan nedir,
  5. progestan kullanımı,
  6. progestan ne işe yarar,
  7. progestan ilacı ne işe yarar,