progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..

Konu, 'Gebelik' kısmında elisev tarafından paylaşıldı.

1. elisev

elisev Hamiş Melek

progestan progestan nedir kullananlar hamilelikte kullananlar hamilelik
    kızlar doktorum bana progestan verdi iki ay boyunca hamile kalmana yardım cı olur dedi bunu kullanananız var mı..
    bu hapla hamile kalan varmı..
    yalnız bu hap çok baş dönmesi yapıyormuş..doktorum bana günde 3 kez 10 gün iç dedi..bazıları vajinadan kullanmış ama bana bahsetmedi..

2. elisev

elisev Hamiş Melek

3. meral_demirezen

meral_demirezen New Member

ben progestan kullandım ama hamile kalmak için değil. hamile kaldıktan sonra verdi doktorum ilaç olarak onuda düşük ihtimaline karşın verdi. çok dengeni bozuyo cnm sarhoş gibi oluyosun sahsen ben kafamı yastıktan kaldıramadım sürekli uyudum :)

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek

Bende 2 hafta önce kullanmaya basladim lekelerim oluyo diye, yani hamileyke verdi dr. 12-14 haftalik olana kadar kullan dedi

5. elisev

elisev Hamiş Melek

evet benide 3 gün sarhoş gibi yaptı ama şimdi iyiyim..genelde düşük ihtimali için veriliyo ama ben de anlamadım vardır bir bildiği inş

progestan kullananlar burayaaaaaaaaa.. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Acıkanlar burayaaaaaaaaa

[CENTER][I][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=green]4 gündür diyetteyim ve bunları görünce dayanamadım.Öldüm ,bittim karnım acıktı yaaaa:hasta:yaşasın yemek yemek ama ben yiyemiyorummmmmm:DBenim gibi diyettekiler bakmasın haa.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]...
  2. progestan kullananlar

progestan yan etkileri progestan kullananlar hamilelikte kullananlar ilacının yan etkileri arkadaşlar progestan kullanan var mı, ben bu ay adetimin 15. günü başladım bu ilaca ve ciddi yan etkiler yaşamaktayım. Hatta hamilelik belirtilerine benzer etkiler ama bu kadar çabuk olmayacağından hamilelik olduğunu düşünmüyorum. Ama bu kadar fazla yan etki yaşamam normal mi sizce?
  3. Aşılamadan sonra progestan kullananlar ( Progestan Kullanımı hakkında )

Daha önceden progestan kullanan meleklerimiz [url]http://www.meleklermekani.com/gebelik/174266-progestan-kullananlar-burayaaaaaaaaa.html[/url] başlığı altından progestan kullanım süreci , adet gecikmelerini ve kanama gibi durumlarını bu konumuzdan paylaşmıştı. [img]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/bende anne oldum-18.jpg[/img] Sizlerde aşılamadan sonra progestan kullanmışsanız diğer...
  4. Progestan Etkileri hakkında bilgiler

[B]progestan kullananlar progesan etkileri[/B] merhaba melekler geçenlerde doktorum bana progestan ilaç verdi kistt varmış ondan dolayı ilacı içinde dengemi şaşırdım desem yeridir baş dönmeleri falan neyse ilaç bitti nerdeyse 10 günü geçti biteli ama halen benim baş dönmelerim devam ediyorr tam olarak dönmede değil sanki birisi kafamı sıkıyorr ve karşımdaki görüntü gidip geliyor tv gibi...
  5. Progestan Ampul Nedir?

progestan ampul ne için kullanılır,progestan ampül tedavisi,progestan ampul nedir,progestan ampulle adet olunurmu,progestan ampul hakkında bilgiler [ATTACH=full]14177[/ATTACH] Progesteron yumurtlama ve adet döngüsünün düzenlenmesinde rol alan, önemli bir kadın cinsiyet hormonudur. Progesteron henüz menapoza girmemiş ancak vücuttaki progesteron eksikliği yüzünden adet göremeyen kadınlarda...

Sayfayı Paylaş