aşılama gonal f kullananlar

Konu, 'Gebelik' kısmında siyapel tarafından paylaşıldı.

1. siyapel

siyapel Hamiş Melek

aşılama

aşılama yapan varmı sonuç aldınızmı çok korkuyorum nasıl yapılıyor

2. musab

musab New Member

ben yaptırdım tutmadı korkulcak bişi yok hiç canın acımıyo ama sonucu ii cıkmıyınca kalbin acıyo rabbim yardımcın olsun canım herkese nasip etsin hayırlı ve saglıklı evlat

3. siyapel

siyapel Hamiş Melek

gonal f le yumurtalarım büyümüdi moalim çok bozuk kullanan varmı yaa daha etkili bir yol varmı

4. musab

musab New Member

ben kulllandım ben,mde zorzar bi tane oldu oda tutmadı inş hiç ummadıgımızda gelri bebişimiz bize üzülmee

5. koza

koza Hamiş Melek

Gonal f iyi bir iğne arkadaşlar. Eğer büyütmediyse dozu arttırıyorlar die biliyorum. Bir de atıyorum biri 5 gün iğne vuruluyor diğeri 10 gün. Böylece takiple belli büyüklüğe gelmesi sağlanıyor, yumurta için incir yiyin kurusundan ya da kürünü yapın, inanın çok fark ediyor. Bu arada ben de 9 gün önce aşılama yaptırdım, neticeyi bekliyoruz işte

aşılama gonal f kullananlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gonal f ve menagon ilaçlarrrrrrrrrr

[color=#ff0000][sıze=3][font=arial black]arkadaşlar tüp bebek tedvailerinin ne kadar sıkıntılı olduğunu biliyoruz elimde yukarda yazdığım ilaçalr var bunları vermek istiyoruommm ilgilenenlerle özelden yazışalımmm [/font][/sıze][/color]
  2. Gonal-f kullan varmı?????

Selam melekler; Ben 5 yıllık evliyim. Daha önce bir gebelik geçirdim. Ama 5 aylıkken onu kaybettim.Uzun zamandır bebiş istiyorum ama olumlu sonuç alamadım. 2 defa klomen kullandım birinde yumurta çatlatma iğnesi oldum diğerinde kendiliğinde yumurtanın çatlamasını bekledim.Ama sonuç olumsuz oldu. 1 sene kadar tedaviye ara verdim. Geçen ay tekrar tedaviye başladım. Dün gonal - f adında yumurta...
  3. Gonal-F Nedir?Nerelerde Kullanılır?

bu konu;yumurtlamaya yardımcı ilaçlar,gonal f hakkında bilgiler vermektedir Follitropin alfa kadınlarda yumurtalıklarda daha fazla yumurta oluşmasını sağlar. Bu özelliğinden dolayı kısırlık tedavisinde, gebe kalmaya yardımcı olmak için kullanılır.Yumurtlaması olmayan ve klomifen sitrat'la tedaviye cevap vermemiş kadınlarda yumurtlamayı sağlamak üzere kullanılabilir.Tüpte dölleme gibi...
  4. Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Merhaba herkese...Ben de pko var yumurtalarımı büyütmek için iğne tedavisi görmeye başladım.İlk olarak gonal f 900 alıp 75 doz kullandım ve yumurtam 23 mm oldu çatladı fakat hamıle kalamadım.bu ay menogon kullanmaya başlayacağım.hsg çekildim temiz çıktı.Doktorum endişenlenmemem gerektiğini söyledi .Epeydir korunmamama rağmen kalmadım ama o zaman yumurtalarım 7 mm di.artık büyüyor...Doğal yolla...
  5. Gonal F ne kadar süre kullanılır?

[B]gonal f nedir,kısırlık tedavisinde gonal f kullanımı,tüp bebek tedavisinde gonal f kullanımı,gonal f kullanıp hamile kalanlar,gonal f hakkında bilgiler[/B] Follitropin alfa kadınlarda yumurtalıklarda daha fazla yumurta oluşmasını sağlar. Bu özelliğinden dolayı kısırlık tedavisinde, gebe kalmaya yardımcı olmak için kullanılır. Follitropin alfa vücutta doğal olarak oluşan bir hormonun insan...

Sayfayı Paylaş