aşılama gonal f kullananlar

Konu, 'Gebelik' kısmında siyapel tarafından paylaşıldı.

1. siyapel

siyapel Hamiş Melek

aşılama
    aşılama yapan varmı sonuç aldınızmı çok korkuyorum nasıl yapılıyor

2. musab

musab Yeni Üye

ben yaptırdım tutmadı korkulcak bişi yok hiç canın acımıyo ama sonucu ii cıkmıyınca kalbin acıyo rabbim yardımcın olsun canım herkese nasip etsin hayırlı ve saglıklı evlat

3. siyapel

siyapel Hamiş Melek

gonal f le yumurtalarım büyümüdi moalim çok bozuk kullanan varmı yaa daha etkili bir yol varmı

4. musab

musab Yeni Üye

ben kulllandım ben,mde zorzar bi tane oldu oda tutmadı inş hiç ummadıgımızda gelri bebişimiz bize üzülmee

5. koza

koza Hamiş Melek

Gonal f iyi bir iğne arkadaşlar. Eğer büyütmediyse dozu arttırıyorlar die biliyorum. Bir de atıyorum biri 5 gün iğne vuruluyor diğeri 10 gün. Böylece takiple belli büyüklüğe gelmesi sağlanıyor, yumurta için incir yiyin kurusundan ya da kürünü yapın, inanın çok fark ediyor. Bu arada ben de 9 gün önce aşılama yaptırdım, neticeyi bekliyoruz işte

6. musab

musab Yeni Üye

inş sonuç güzel haberler alırsınız rabbim herkes nasıp etsin incir kürü nasıl oluyo inş bende bu ay başlıcam igne tedavisine öncesinden hazırlık olsun

7. siyapel

siyapel Hamiş Melek

ins iyi sonuçlar alırsin haber et olurmu

koza bunu beğendi.
  8. siyapel

siyapel Hamiş Melek

ins kozacım muradına erersin sen nasıl yaptın kime gittin dua edelim ve sabır bebişlerimize kavuşmak için

koza bunu beğendi.
  9. koza

koza Hamiş Melek

Sağolun kızlarr . Allah hepimize tez zamanda çocuklarını nasip etsin. İncir kürü saraçoğlu hiç sevmem ama sitesinde yazıyor, ben sadece yedim o bile çok fark ettirdi. Yumurtalar bir iki gün önce olgunlaştılar. Diğer yandan ANtalyada özele yaptırdım ben. İğneli gonal f ile. Bugün 10 gün. Ama hiç bir belirti yok. Ne aşılama sırasında ne de sonrasında bir ağrı olmadı. Sadece 3 gün sol tarafa kıramp girdi. Onun dışında ilaçların yan etkileri vs. Bir şey yok yani. Umudum da yok, hayırlısı. sağolun kızlar

10. siyapel

siyapel Hamiş Melek

ins canım özel yaptırdıgın kürmü gonalı bende kullandım 900 lügü 20 m oldu çatlatma ignesi yaptı olmadı ikini ay tedavi vwe aşılama maddi sıkıntılardan dolyı kaldı eşimin askerliginden sonrasına allahtan kısa dönem dua ette bulundugu okulda asker ögretmen olark yapsın alla sizinle olsun

11. koza

koza Hamiş Melek

Allah gönlünüze göre versin. 600 lüğü yaptırdım ben, yumurtamda sorunyok. 4 tane oldu. Sorun biz de sperm sayımız az. 15 milyon enjekte edildi ya nasip işte. Bugün 11. gün. En baştan itibaren hiç belirti yok:( Nasip. İnşallah hepimiz tez zamanda kavuşuruz bebeklerimize.

12. selam millet ..ben klomen + çatlatma iğnesi kullanıyorum ..bizde sorun yok ama bebek de yok .bu 2.ayım ..3 ay deneyeceğiz tutmazsa aşılamaya geçeriz dedi doktor ...aşılama çok mu erken bilemiyrum ..bizim gibi sorunsuz hastalarda tutma şansı daha yüksekmiş sanırım ama aşılama konusunda ben de karışığım valla ...

13. siyapel

siyapel Hamiş Melek

antalyada özel yaptırdıgın ne canım bende antalyalım iyi gelen bisey varsa deniyim by

14. siyapel

siyapel Hamiş Melek

ins canım benimde sorun yok dendi 900kullandım yumurtalar 20 m oldu igne yaptılar tm dediler ama yine bisey yok şimdidie aşıılama kısmet allah emir etmese ne yapsanda boş sen kaç yıldır evlisin çoçuk varmı hiç

15. siyapel

siyapel Hamiş Melek

hersey normalse neden olmuyor dedinimi doktora işte ben bunu anlamadım alaah yardımcımız olsun

aşılama gonal f kullananlar konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gonal f ve menagon ilaçlarrrrrrrrrr

[sıze=3]arkadaşlar tüp bebek tedvailerinin ne kadar sıkıntılı olduğunu biliyoruz elimde yukarda yazdığım ilaçalr var bunları vermek istiyoruommm ilgilenenlerle özelden yazışalımmm [/sıze]
  2. Gonal-f kullan varmı?????

Selam melekler; Ben 5 yıllık evliyim. Daha önce bir gebelik geçirdim. Ama 5 aylıkken onu kaybettim.Uzun zamandır bebiş istiyorum ama olumlu sonuç alamadım. 2 defa klomen kullandım birinde yumurta çatlatma iğnesi oldum diğerinde kendiliğinde yumurtanın çatlamasını bekledim.Ama sonuç olumsuz oldu. 1 sene kadar tedaviye ara verdim. Geçen ay tekrar tedaviye başladım. Dün gonal - f adında yumurta...
  3. Gonal-F Nedir?Nerelerde Kullanılır?

bu konu;yumurtlamaya yardımcı ilaçlar,gonal f hakkında bilgiler vermektedir Follitropin alfa kadınlarda yumurtalıklarda daha fazla yumurta oluşmasını sağlar. Bu özelliğinden dolayı kısırlık tedavisinde, gebe kalmaya yardımcı olmak için kullanılır.Yumurtlaması olmayan ve klomifen sitrat'la tedaviye cevap vermemiş kadınlarda yumurtlamayı sağlamak üzere kullanılabilir.Tüpte dölleme gibi...
  4. Gonal-f ve menogon kullanıp hamile kalanlar var mı?

Merhaba herkese...Ben de pko var yumurtalarımı büyütmek için iğne tedavisi görmeye başladım.İlk olarak gonal f 900 alıp 75 doz kullandım ve yumurtam 23 mm oldu çatladı fakat hamıle kalamadım.bu ay menogon kullanmaya başlayacağım.hsg çekildim temiz çıktı.Doktorum endişenlenmemem gerektiğini söyledi .Epeydir korunmamama rağmen kalmadım ama o zaman yumurtalarım 7 mm di.artık büyüyor...Doğal yolla...
  5. Gonal F ne kadar süre kullanılır?

gonal f nedir,kısırlık tedavisinde gonal f kullanımı,tüp bebek tedavisinde gonal f kullanımı,gonal f kullanıp hamile kalanlar,gonal f hakkında bilgiler Follitropin alfa kadınlarda yumurtalıklarda daha fazla yumurta oluşmasını sağlar. Bu özelliğinden dolayı kısırlık tedavisinde, gebe kalmaya yardımcı olmak için kullanılır. Follitropin alfa vücutta doğal olarak oluşan bir hormonun insan yapımı...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. gonal f kullananlar

,
  2. gonal f ile hamile kalanlar

,
  3. gonal f 450 kullananlar

,
  4. gonal f kullanıp hamile kalanlar,
  5. gonal f 450 aşılama,
  6. Gonal-F Kullananlar,
  7. gonal f ve aşılama,