gebe
  1. almina_su

almina_su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

progynex iğnesi kullananların yorumları...

Konu, 'Gebelik' kısmında almina_su tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar bende hamileyim son satıma göre 7 haftalık ama geç döllenme olabilir dedi doktorum keseyi görmüştüm öyle sevinmiştim ki 27 nisanı bekliyordum kalp atışları için ama nokta şeklinde kanamam oldu doktorumu aradım ve iğne verdi progynex Bu iğneyi kullanan varmı aranızda cevaplarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum inşaallah bebeğim bana tutunur ve düşmez dualarınızı bekliyorum arkadaşlar.
    ALLAH anne olmak isteyen herkese bir sağlıklı evlat nasip etsin AMİN...

2. almina_su

almina_su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca sadece idrarımı yaptıktan sonra peçeteyle sildiğimde bulaşan bir kanamam var diğer türlü çamaşıra bulaşan bir kanama yok sizce ne olabilir?

progynex iğnesi kullananların yorumları... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. klomen hapı kullananların yorumları burada

klomen hapı kullananların yorumları burada

klomifen sitrat ile hamile kalanlar benim bi sorum olacaktı ben mayısta ölü doğum yaptım ve tekrar hamile kalmak istiyorum ozamandan beri ama kalamıyorum doktora gittim bi sorun olmadığını söyledi ve bana bu klomen hapını verdi kullanan arkadaşlar varmı ve bunla hamile kalan arkadaşlar varsa beni bilgilendire bilirlerse cok sevinirim korkuyorum hap kullanırsam bidaha hamile kalamazsam diye...
  2. Park yatak kullananların yorumları?

Park yatak kullananların yorumları?

Merhabalar herkese.Benim bu sefer de park yataklar ilgimi çekti hanımlar.Çok fonksiyonel olması ve de her yere taşıyabilmeniz de diğer artısından.Fiyatına göre de maksimum performans gösteriyor benden söylemesi.Bir odadan diğerine taşıyabiliyorsunuz.Beşik gibi sallanabilir olması da bebeğinizin uyuturken büyük kolaylık.Ben Baby2go 84221 Park modelini kullanıyorum şuan alalı kısa bir süre...
  3. Preseed kullananların yorumları

Preseed kullananların yorumları

Preseed kullananların yorumları ve paylaşım alanına hoş geldiniz. Bu bölümden sperm dostu bir kayganlaştırıcı kullandı iseniz yazabilir misiniz. Tam olarak ne zaman aldınız nasıl kullandınız problem yaşayanlar ve bu kremi ya da başka bir kremi tavsiye edenlerin tüm paylaşımlarını buradan bulabilirsiniz.
  4. supradyn kullananların yorumları

supradyn kullananların yorumları

selam melekler üç çocuğum var haliyle işim bir hayli zor yaş olarak birbirlerine oldukça yakın ve hareketli bir yapıya sahipler. bazen o kadar çok yoruluyorum ki onların beklentilerine karşılık veremiyorum supradyn diye bir vitaminmi ne varmış enerji veriyormuş sanırım bunla ilgili bilgisi olan varmı supradyn kullananların olumlu olumsuz yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum şimdiden teşekkürler
  5. vakko çanta alıp kullananların yorumları

vakko çanta alıp kullananların yorumları

vakko ürünlerini oldum olası severek kullandım ama ne yalan diyeyim şimdiye kadar vakko çanta hiç kullanmadım bayanların çanta merakını malum artık vakko marka bir çanta edinmemin zamanının geldiğini düşünüyorum ama hayalkırıklığı yaşamda istemiyorum aranızda vakko marka çanta alıp kullanan varsa olumlu olumsuz kullanıcı yorumlarını bekliyorum

Sayfayı Paylaş