gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Prolaktin tedavisinin ardından bebek düşünenler yazabilir mi ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Melekler merhaba..Ben uzun bir süredir bebek istiyorum ve prolaktin tedavisi olmaya başladım. Eğer benim durumumda olan arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilirler mi? Konuyla ilgili fazla bilgim yok, herşey de dra her an sorulamıyor. Tecrübeli arkadaşlar tecrübelerini paylaşırlarsa çok sevinirim.Allah hepimizin kucağını doldursun.....;(

Prolaktin tedavisinin ardından bebek düşünenler yazabilir mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp bebek düşünenlere uyarı

Tüp bebek düşünenlere uyarı

Üreme Endokrinolojisi, İnfertilite ve Yardımla Üreme Teknikleri Derneği (TSRM), tüp bebek konusunda bilimsel olarak henüz kesinleşmemiş yöntemler konusunda vatandaşları uyarmak amacıyla gazetelere ilan verdi. Dernek Başkanı Prof. Dr. Hakan Yaralı, yaptığı açıklamada, tüp bebek uygulamaları ile ilgili yazılı ve görsel medyada yer alan bilimsel olarak henüz kesinleşmemiş ve deneysel olarak...
  2. slm klomenle hamile kalanlar yazabilirler mi ?

slm klomenle hamile kalanlar yazabilirler mi ?

arkadaşlar ben bu ay ilk defa klomen kullandım adetimin5. günu başladım gnde 2 kez ve pazarrtesi gnu doktora gdcem inş gzel ve lumlu haberlerle karşılaşırım klomen % 90 1 gebelik oluşuyor inş olur tum iteyen arkadaşlarımızn klomnle hamile kalnlar var ise lutfen vep atın bekliyorum teşekkurler
  3. Peygamber Efendimizin Niteliklerini Yazabilir misiniz ?

Peygamber Efendimizin Niteliklerini Yazabilir misiniz ?

Selamlar arkadaşlar, bana Peygamber Efendimizin nitaliklerini anlatan bir yazı yazabilir misiniz acaba ? Şimdiden teşekkürler...
  4. Mikroenjeksiyon Tüp Bebek Tedavisinden Farklı Bir Yöntem midir?

Mikroenjeksiyon Tüp Bebek Tedavisinden Farklı Bir Yöntem midir?

Çocuk sahibi olmak isteyen çok sayıda hasta uzmana başvurduğunda ‘Doktor biz tüp bebek değil mikroenjeksiyon tedavisi olmak istiyoruz’ demektedir. Peki mikroenjeksiyon tüp bebek tedavisinden farklı bir yöntem midir? Bu soruyu Bahçeci Sağlık Grubu Umut Tüp Bebek Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç.Dr. Ulun Uluğ cevapladı. Tüp bebek tedavi yöntemi (In-vitro fertilizasyon- IVF) 35 yıl...
  5. Tüp Bebek Tedavileri Prolaktin Belirtileri ile İlgili Sorular

Tüp Bebek Tedavileri Prolaktin Belirtileri ile İlgili Sorular

tüp bebekte prolaktin değeri,tüp bebekte morfoloji sorunları,tüp bebek aşamaları,gögüsten süt gelmesi,erken menepoz,prolaktin seviyesi hakkında bilgiler Asırı tüylenme ve adet düzensizliği ilacla tedavi edilebilir mi? Muhtemelen polikistik yumurtalık hastalığı dediğimiz bir hastalık var bunun tedavisi tabiki vardır. Üç gün önce laparoskopi oldum tıkalı olan bir kanal açıldı ve...

Sayfayı Paylaş