gebe
  1. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43

proxeed kullanıp faydasını gören varmı aranızda...

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında seda88 tarafından paylaşıldı.

kızlar merhaba :) benim eşimde sperm hareketsizliği ve sayı düşüklüğü var şuan vitaminlerle destek alıyor ama proxeed diye sperm hareket arttrıcı bir vitamin duydum etkisi çok yüksekmiş oldukça faydası olduğunu duydum acaba aranızda varmı eşi kullanipta sperm sayısı artan yada hamiş kalabilen ?

2. esra2012

esra2012 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    benim 3 tüp bebek denememden sonra istanbuldaki dr önermişti 4 denememde başlangıçta dr verdi ve hamile kaldım bencede kullanın

seda88 bunu beğendi.
proxeed kullanıp faydasını gören varmı aranızda... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BEL KEMERİ kullanıp zayıflayan varmı???

BEL KEMERİ kullanıp zayıflayan varmı???

zayiflama kemeri ile zayiflayanlar bel kemerinin faydaları bel kemeri işe yararmı zayıflama işe yararmı Arkadaşlar benim bel kemerim var ancak pek kullanmıyorum nadiren kullanıyorum.Aranızda bel kemeri kullanıp kalça,bel vs...yağlarından kurtulan varmı??Varsa lütfen yorumlarınızı bekliyorum:uhu:
  2. incir kürü kullanıpta faydasını gören varmı??

incir kürü kullanıpta faydasını gören varmı??

incir kürü ile hamile kalan varmı incir kürü kullananlar küründen fayda görenler incirle hamile kalanlar arkadaşlar 5 aydır bebiş istiyoruz olmuyordu..artık bende bu ay doktor kontrolüne kara verdim.yaptırdığımız tahlillerde LH yüksek çıktı.galiba yumurtlama problemim varmış.doktor bu ayda boş geçsin gelecek ay tahlili tekrarlayalım,yine yüksek çıkarsa ilaç tedavisine başlarız dedi..:uhu:...
  3. dostinex tedavisisi gören varmı ?

dostinex tedavisisi gören varmı ?

merhaba kızlar ben yaklaşık 3 yılı aşkın dostinex tedavisi görüyorum hipofiz bezimde adenom var bundan dolayı kullanmak zorundayım benim gibi olan varmı aranızda :hıms:
  4. Norlevo kullanıp hamile kalan varmı?

Norlevo kullanıp hamile kalan varmı?

norlevo nedir,norlevo kullandım hamile kalırmıyım,norlevo ertesi gün hapı,norlevo kullandım hamile kaldım bebeğe zararı olurmu,norlevo hakkında bilgiler Ertesi gün hapı (norlevo) kullanmama rağmen gebe kaldım, bebeğe zarar verir mi bu hap sorusu özellikle ilk günlerini yaşayan kadınlarda büyük korku yaşatır. Yapılan analizlerde zaten ertesi gün hapı kullanıp hamile kalma durumunda ilacın işe...
  5. proxeed plus kullanıp hamile kalan varmı

proxeed plus kullanıp hamile kalan varmı

selam melekler bir arkadaşım proxeed plus diye bişey kullandığını ve ondan sonra hamile kaldığını söyledi bana bu ürün hakkında detaylı bilgi verirmisiniz proxeed plus nedir yan etkileri varmı hamile kalmak için faydaları neler bunları çok merak ediyorum bende bebek istiyorum belki bir faydası olur...

Sayfayı Paylaş