gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

ps4 ne zaman çıkacak özellikleri ve fiyat bilgisi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Playstation4 ne zaman çıkacak diye bizim küçük sıpagetti sordu. Gerçi küçük dediğime bakmayın orta okul 3 e gidiyor. Şimdi habere geçmeden önce bu sıpagettilerin yani yeni nesillerin oyunlarla ilgili ne kadar eksik ve eğik olduğundan bahsetmeme gerek yok zannedersem. Alayı aynı bunların. Ders yap desen baktıkları yok ama iş oyuna konsola gelince de neysseee şimdi habere geçiyorum kızlar. [​IMG] ps4 ne zaman çıkacak
    PS4 meraklılarına müjdeli haber geldi. Yaklaşık 18 ay sonra PS4 piyalarda olacakmış. Sony, son hazırlıklarını yaptığı Ps4'ü 2012'deki E3 Fuar'ında tanıtmayı planlıyor. Henüz şirket tarafından bu konuda resmi bir açıklama yapılmasa da, hakim olan görüş bu yönde.

Kaynağını açıklamayan bir internet sitesi, PS4'ün 18 ay içerisinde piyasaya sürüleceğini iddia etti. Bu açıklamaya Sony firması tarafından resmi bir itiraz yada müdahale gelmeyince söylentinin doğruluk payının olduğu düşünülüyor.

Teknik özellikleri malesef henüz daha çıkmadığı için sır gibi saklanmakta. Ben şahsi olarak bu yeni çıkacak aletin 2 bin tl den düşük olacağını düşünmüyorum. Yani en azından türkiye için böyle olacak. Tabiki 3D oyunların tamamınıda oynatacaktır burası kesin.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

e3 oyun fuarında bu sene haziranda tanıtımı yapılacağı söyleniyor doğal olarak satışı da yakın en uzak ihtimalle 2013 başlarında piyasaya sürülür

ps4 ne zaman çıkacak özellikleri ve fiyat bilgisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkacak

İphone 5 ne zaman çıkıyor arkadaşlar ben kontratla iphone 4 s almıştım bilgi varmı bu konuda ?
  2. Samsung Galaxy S3 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy S3 Ne Zaman Çıkacak?

samsung galaxy s3 samsung galaxy s3 çıkış tarihi samsung galaxy s3 ne zaman çıkacak Hızına yetişilemeyen cep telefonu markaları, her geçen gün yeni bir modelle tüketiciyle buluşuyor melekler :) Piyasaya sürdüğü modellerle beğeni toplayan ve cep telefonu piyasasında önemli bir yere sahip olan Samsung, yeni modeli galaxy s3'ü çıkarmaya hazırlanıyor. Gelecek ay Barselona'daki MWC 2012...
  3. Ipad Mini Çıkacak Ama Ne Zaman Çıkacak ?

Ipad Mini Çıkacak Ama Ne Zaman Çıkacak ?

İpad Mini Çıkış Tarihi Mini İpad Ne Zaman Çıkacak Sevgili melekler, artık herkesin elinde gördüğümüz ipadler ufalacak ve mini haliyle standlarında alıcılarını bekleyecek. Evet , melekler laptopların minisi notebooklar ardından şimdi de Ipadlerin minisi mini ipad piyasaya çıkma yolunda. Mini İpad Ne Zaman Çıkacak merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için işte İpad Mini Çıkış...
  4. çipli kimlik kartları çıkacak mı ne zaman çıkacak

çipli kimlik kartları çıkacak mı ne zaman çıkacak

Bir ara çok lafı geçiyordu kimlik kartları çipli olacaktı, ne zaman çıkacak yoksa çıkmayacak mı bilginiz var mı acaba ? Teşekkür ederim şimdiden...
  5. Yeni IPhone Ne Zaman Çıkacak 2013

Yeni IPhone Ne Zaman Çıkacak 2013

yeni iphone ne zaman çıkacak yeni iphone çıkış tarihi Sevgili melekler, Apple markasının epey bir süredir beklenen telefonu Iphone5c ve 7.nesil iphone çıkış tarihi belli oldu. Mac Otakara sitesinin, üretim hattındaki kaynaklarından edindiği bilgilere göre Apple'ın 10 Eylül'de düzenleyeceği etkinlikte karşımıza iki farklı iPhone ile çıkması kesin. Bunlardan ilki olan uygun fiyatlı iPhone,...

Sayfayı Paylaş