ps4 ne zaman çıkacak özellikleri ve fiyat bilgisi

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
ps4 ne zaman çıkacak özellikleri ve fiyat bilgisi
Playstation4 ne zaman çıkacak diye bizim küçük sıpagetti sordu. Gerçi küçük dediğime bakmayın orta okul 3 e gidiyor. Şimdi habere geçmeden önce bu sıpagettilerin yani yeni nesillerin oyunlarla ilgili ne kadar eksik ve eğik olduğundan bahsetmeme gerek yok zannedersem. Alayı aynı bunların. Ders yap desen baktıkları yok ama iş oyuna konsola gelince de neysseee şimdi habere geçiyorum kızlar.
ps4_playstation_4-163.jpg

ps4 ne zaman çıkacak
PS4 meraklılarına müjdeli haber geldi. Yaklaşık 18 ay sonra PS4 piyalarda olacakmış. Sony, son hazırlıklarını yaptığı Ps4'ü 2012'deki E3 Fuar'ında tanıtmayı planlıyor. Henüz şirket tarafından bu konuda resmi bir açıklama yapılmasa da, hakim olan görüş bu yönde.

Kaynağını açıklamayan bir internet sitesi, PS4'ün 18 ay içerisinde piyasaya sürüleceğini iddia etti. Bu açıklamaya Sony firması tarafından resmi bir itiraz yada müdahale gelmeyince söylentinin doğruluk payının olduğu düşünülüyor.

Teknik özellikleri malesef henüz daha çıkmadığı için sır gibi saklanmakta. Ben şahsi olarak bu yeni çıkacak aletin 2 bin tl den düşük olacağını düşünmüyorum. Yani en azından türkiye için böyle olacak. Tabiki 3D oyunların tamamınıda oynatacaktır burası kesin.

e3 oyun fuarında bu sene haziranda tanıtımı yapılacağı söyleniyor doğal olarak satışı da yakın en uzak ihtimalle 2013 başlarında piyasaya sürülür

Geri