gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Pudra gerektirmeyen FOndöten var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Böyle doğal olsun ve pudrada gerekmesin arkadaşlarım. Yani tek başına çift etkili doğal bir fondöten arıyorum bu hususta bilgi verir misiniz bana teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Pudra gerektirmeyen FOndöten var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var Mısın

Var Mısın

Benımle uzun sürecek olan bir beraberlıge hazır mısın? bu öyle bir beraberlık olacak ki;boyutları sadece şu görünen alemden ıbaret degıl,belkı de öteler ötesınde de sürecek olan bır bırlıktelık olacak. Sana önce kendımden bahsedeyım ıstersen.Ben bır göçebeyım,hanı göçebelerı bılırsın,cadırlarını kurarlarken söküp yollarına revan olacakları günlerı de düşünürler,yüklerı hafıftır,topraga...
  2. Bebek şampuanları, pudraları zararlı mı?

Bebek şampuanları, pudraları zararlı mı?

bebek yağı zararları pudranın zararları bebek pudrasının bebe yağı yağının Ahmet R. Küçükusta'nın yazısı Son senelerde hayatımıza giren binlerce kimyasal maddeden biri de fitalat olarak bilinen bileşikler. Bunlar sert plastiğe eklendiklerinde uzun polivinil moleküllerinin birbiri üzerinden kaymalarını sağlayarak o maddenin daha yumuşak olmasını, boya ve kokuların daha uzun süre dayanmalarını...
  3. Pudra

Pudra

Bakınız; Yüz.Etrafınızda birtakım sahtekar ve yalancı insanlar var. Dikkat edin.Yüze sürülen pudra yakışırsa kişinin sırrını saklayabileciğine işaret eder.Etrafınızda birtakım sahtekar ve yalancı insanlar var. Dikkat edin.Etrafınızda birtakım sahtekar ve yalancı insanlar var. Dikkat edin.
  4. Karın mı Var Derdin Var

Karın mı Var Derdin Var

İşte erkeklerin kendi aralarında söyledikleri ama bizim yüzümüze karşı hiçbir zaman söylemedikleri şey "karın mı var derdin var" Koca evine elleri bir suru kaset dolu olarak girer ve karısı: Kaynak : yorumla.net - karınmı var derdinmi var... ---- Niye bir suru kasete para verdin bizim evde teyp yok ki? ---- Sen sütyen aldığında ben soruyor muyum? Koca eve zil zurna sarhoş girer...
  5. Pudra mı Kullanmalıyım Fondöten mi?

Pudra mı Kullanmalıyım Fondöten mi?

pudra mı fondöten mi, fondöten mi pudra mı, pudra mı önce sürülür fondöten mi Sevgili melekler, makyaj yaparken bazılarımız sadece pudra bazılarımız fondöten, bazılarımız da ikisini birden kullanırlar. Peki bu işin doğrusu nedir? Eğer tek kullanılacaksa hangisini neye göre kullanmalıyız? Yok eğer ikisi birlikte kullanılacaksa hangi sırayla uygulama yapmalıyız? Tüm bu soruların cevapları...

Sayfayı Paylaş