pul işi vitrin takımı

Ce: pul işi vitrin takımı

bundan bizde yaptık fakat bizimki pullu değil daha farklı.ama pulluda denemek istiyoruz annemle.pulları bi tarafa yapıştırdık arka tarafada yapıştırılıyormu acaba?cevap yazarsanız sevinirim..:hmm:

gerçekten çok güzelmiş paylaşımıniçin teşekkürler emeğine sağlık canım.

haydec harika gercekten ellerine saglik..ilk defa gordum..bana anlatirmisin nasi yaptigini denemek isterim..cok guzel gercekten..:yo:

anlatırım tabi ben bunlar için tezgah yaptırdım birbuçuk cm araylada cam çivisi çaktım ipi gerdim artı olan yerlere tutkal sıkıp üzerlerine pulu yapıştırdım bir gece bekleyip kuruduktan sonrada arkalarına tekrar tutkal sıktım isterseniz fotoda eklerim

teşekkürler biz bunun pulsuzunu yapıyoruz kurdeleli öylede çok hoş oluyor.ama bunu da denedik pullar çıktı.pullu çok güzel gözüktü ama tek tek çıktılar.o yüzden biz eski işe devam ediyoruz:)

teşekkürler biz bunun pulsuzunu yapıyoruz kurdeleli öylede çok hoş oluyor.ama bunu da denedik pullar çıktı.pullu çok güzel gözüktü ama tek tek çıktılar.o yüzden biz eski işe devam ediyoruz:)

ben bunları yapıp satıyorum senden bişey rica etsem kurdeleli olandan foto ekleyebilirmisin canım

Orgum........ Cok Cok Tesekkurler Harika Gercekten...cocuklardan Firsat Bulursam Hemen Yapicam...kimi Insanlar Anlatmaslar Nasi Yaptigini Sen Bide Resim Koymusun Tekrardan Sagol...ellerine Saglik Bol Kazancli Isler Canim...

Geri