gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

puset seçimi yaptınızmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

puset modelleri baston puset

Selam kızlar,
    pusetlerınızı hazırladınızmı?
    ben kaftın travel sıstem pusetlerınden kullanıyorum.cok kullanıslı ama bırokadarda agır ve kaba ama yıne alıcak olsam yıne onu secerdım.bence onemlı olan bebegımın ıcınde rahat oldugundan emın olmam
    sızler nelerı tercıh edıyorsunuz?

puset seçimi yaptınızmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunları hiç yaptınızmı ?

bunları hiç yaptınızmı ?

Hiç bir kelebeğin uçuşunu gözlerinle takip ettin mi? Ya da bir tırtılın olanca zayıflığına karşın yaşayabilmek için verdiği çabayı izledin mi? Milyonlarca karıncanın muhteşem bir uyum içinde ...yuvaları için çalışmasını görüp Hayrete düştün mü? Yağmur damlalarının yere düştüğü an çıkardığı sesi dinleyip kendini eşsiz bir bestenin notaları arasında dolaşırken buldun mu? Sonbaharda...
  2. PUSET kim buldu pusetin icadı

PUSET kim buldu pusetin icadı

Bu yazı: PUSET kim buldu pusetin icadı,puset nezaman bulundu, puset nasıl bulundu, puset hangi tarihte bulundu, puseti kim buldu hakkında bilgiler içermektedir. Daha önce hiç merak ettiniz mi, puseti kim hangi tarhite buldu diye? Merak edenler için, etmeyenlerde şimdi ettiği için, puset hakkında merak gideren bilgiler Melek'ler:D:D İngiltere’de, 1733 yılında William Kent tarafından, 3....
  3. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...
  4. Yazlık puset modelleri 2012

Yazlık puset modelleri 2012

2012 Yazlık Pusetler Yazlık Puset Modelleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu sayfamızda bebek arabası almak isteyen tüm bebek sahibi olan arkadaşlarımız için bir birinden şık ve bir o kadar da rahat olan yazlık puset modelleri sunuyoruz. Bu pusetler bebeğinizin konforu ve rahatlığı için ideal olmanın yanı sıra, ayrıca sizinde işlerinizi...
  5. Baston puset tavsiyesi bekliyorum

Baston puset tavsiyesi bekliyorum

Selamlar herkese*.az için baston puset almak istiyorum.1 ay sonra doğum yapacam ve eksik gedik kalmasın istiyorum.Şöyle kullanıp ta sağlamlığı ve kullanımıyla budur diyeceğiniz bir marka varmı ve fiyatı ne kadar ?

Sayfayı Paylaş