gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Rabbim Zalimin Zülmünden İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

rabbim zalimin zulmünden rabbim sana sığınırım ilahisi ilahisi Rabbim zalimin zulmünden Şahadetsiz bir ölümden
    Fayda vermeyen ilimden
    Rabbim sana sığınırım
    Hep sana asi olmaktan
    Az bilmekten çok gülmekten
    Cihattan geri kalmaktan
    Rabbim sanasığınırım
    Katılaşmış katı kalpten
    Senden korkmayan yürekten
    Fitneden şüphe ve şekten
    Rabbim sana sığınırım
    Seni zikretmeyen dilden
    Sana açılmayan elden
    Kötülükten kötü halden
    Rabbim sana sığınırım
    Dertten çileden elemden
    Hakkı yazmayan kalemden
    Hoşlanmadığın kelamdan
    Rabbim sana sığınırım

Rabbim Zalimin Zülmünden İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seviyorum Rabbim Seni İlahisi

Seviyorum Rabbim Seni İlahisi

seviyorum rabbim seni seni seviyorum ilahisi rabbim çok yüce yaratan ilahisi Aşkın aldı benden beni Seviyorum Rabbim seni Senin sevgin pek tatlıymış Seviyorum Rabbim seni Ne varlığa sevinirim Ne yokluğa yerinirim Aşkın ile zevklenirim Seviyorum Rabbim seni Emrettin ibadetleri Övdün iyi hasletleri Verdin sonsuz nimetleri Seviyorum Rabbim seni Ne nankörsün ahmak nefsim Zevki için bana kıydın...
  2. Rabbine Geri Doneceksin İlahisi

Rabbine Geri Doneceksin İlahisi

rabbine geri dön Yürek'ten inansan da her an adın ansan da Kâfir'e aldansan da haşa yalan sansan da Dünyayı sen ısıtsan hattâ aydınlatsan da Sen ay güneş olsan da elbette söneceksin İzzet erkân sahibi alim bilgin olsan da Faik bir zat misali sen esinle dolsan da Bir nur ışık olsan da elbette söneceksin Mutlaka öleceksin Rabbine döneceksin
  3. Rabbim Beni İlahisi

Rabbim Beni İlahisi

Azrail elimden tuttu Haydi gel gidelim dedi Sordum ona nere diye Dedi yaratan Rabbine Haydi çabuk durma dedim Hazırlığım vardı benim Ben bu anı bekliyordum Beklemesin Rabbim beni Azrail içeri girdi Gözlerime baktı güldü Haydi sıra sende dedi Bekliyordum ürpermedim Beyaz kefen gelinliktir Murat için giymedik mi Asıl murat orda şimdi Beklemesin Rabbim beni Can bedenden çıkar bir gün Sırat ince...
  4. ''Rabbim Allah Diyeceğim'' İlahisi Sözleri Burada...

''Rabbim Allah Diyeceğim'' İlahisi Sözleri Burada...

rabbim Allah diyeceğim, ilahisi, sözleri, nedir, nasıl bulabilirim, ile ilgili bilgiler burada melekler ''Rabbim Allah Diyeceğim'' ilahisinin sözlerini merak edenler için ekliyoruz melekler :) RABBİM ALLAH DİYECEĞİM İnse başıma bin yumruk Rabbim Allah diyeceğim Aksa kanım oluk oluk Rabbim Allah diyeceğim Yusuf gibi düşsem suya Atsalar beni kuyuya Nice şeref duya duya Rabbim Allah...
  5. zalim nefsim ilahisi meleklerim

zalim nefsim ilahisi meleklerim

Sönmez yüregimde narim Ben hep alevsiz yanarim Kurudu ömür pinarim Zalim zalim nefis yikti beni Gelin görün ne haldeyim Bicare yaban eldeyim Bende bu nefsin elinde Bilmemki nere gideyim Nefis kurutmus kanimi Esir almis bu canimi Hasret sarmis her yanimi Zalim zalim nefis yikti beni Mevlaya asik olmusum Askiyla yanip dolmusum Yine sararip solmusum Zalim zalim nefis yikti beni.

Sayfayı Paylaş