gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Rafet El Roman - Anlamsız Bir Fırtına

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Anlamsız Bir Fırtına Gün gelir acı günler seni seçer Sevgiler nasıl başlar nasıl biter
    Sarsılır kalır gönlün kedere düşer
    Bir daha sevemem dersin herşey geçer

Duygular yıkar seni
    Doğrular yakar seni
    Düşünmezsin gerçeği

Anlamsız bir fırtına başlar hayatında
    Savrulur durursun sen çok yorulsanda
    Zor gelir yaşamak onsuz bu dünyada
    Ağlarsın durmadan umutsuz yarınlara

Anlamsız bir kargaşa başlar hayatında
    Durmadan düşünürsün sen çok yorulsanda
    Zorgelir yaşamak onsuz bu dünyada
    Ağlarsın durmadan yarınlara

Rafet El Roman - Anlamsız Bir Fırtına konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Zamansız Bir Anda

Rafet El Roman - Zamansız Bir Anda

Bildiğim tanıdığım her şeyi siliyorum Günleri yılları bu şehire gömüyorum Anladım yalnızım bana kalan tek anılarım Aklıma çocukluğum gençliğim babam gelir Bende sevgi saygı hak adalet vardı Ne verdiysem gitti karşılıksız kaldı Ah zamansız bir anda yaşandı Ah sebepsiz yok yere yaşandı Ah zamansız bir anda seçildim Ah zamansız yok yere yenildim Dostlarım birer birer çekildiler bulunmadı...
  2. Rafet El Roman - Bir Melek Diliyorum

Rafet El Roman - Bir Melek Diliyorum

rafet el roman bir melek arıyorum rafet el roman dileniyorum Bir baba oğluna sarılmış ağlıyor Bir ana kucağında bebeği dileniyor Hayat acımasız soğuk ve zalim Haksız ve hain bazı insanlara Talih zamanla döner dolaşır Seni de bulur, verir ya alır Bir melek diliyorum tanrıdan muhtaçlara Çaresiz, yuvasız aç susuz çocuklara Bir melek diliyorum sevgiden yoksunlara Suçsuz olan esirlere, mahkumlara,...
  3. Rafet El Roman - Bir Gol Daha

Rafet El Roman - Bir Gol Daha

gol gol gol gol gol gol go gol gol gol gol gol gol gol gol gol gol go hakem usta düdügü calar oyun baslar 22 kisi oynar 90 dakika iki devre 4 köse cift kale hem yenilmek hem yenmek var yenersek helal olsun yenilirsek saglik olsun bir goll dahaaa bir gol dahaa bu ses bu can size fedaaaaa bir gol dahaaaa bir goll dahaaa bu ses bu can sizee fedaa topu diktim havaya dustu orta sahaya vuralim...
  4. Rafet El Roman - Bir Damla Sevgi

Rafet El Roman - Bir Damla Sevgi

BİR DAMLA SEVGİ ben nerde yanlış yaptım seviyorsundur sandım bir damla sevgi için sana yalvardım yakardım yanlış yaptım seviyorsundur sandım bir damla sevgi için sana yalvardım yakardım olmadııı.... umutlar bitti bir anda tükendi sonunda yoruldum bitiyormuş sevgiler aahh aldandım olmaz biliyorum artık sevemezsin eskisi gibi yine geçen her günümde kahroldum aahh harcandım... çağırırsam...
  5. Bir Roman Gibi - Rafet El Roman Emre Müzik - 2008

Bir Roman Gibi - Rafet El Roman Emre Müzik - 2008

Bir Roman Gibi - Rafet El Roman Emre Müzik - 2008 Romantik pop müziğin ülkemizdeki en önemli temsilcisi Rafet El Roman, iki yıllık bir aradan sonra, bu yaza damgasını vuracak muhteşem bir albümle aramıza geri dönüyor. 1995 yılında ‘Seni Seviyorum’ diyerek müzik hayatına merhaba diyen ve 13 yıllık müzik kariyerinde çıkardığı 8 albümle kendisine apayrı bir yer edinen sanatçı; 9.albümü...

Sayfayı Paylaş