gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Rafet El Roman - Herşey Senin Elinde

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

gokyuzu kara, kara bulutlu yeryuzu gece gunduz huzunlu care tukenmis kotuler kazanmıs
    son yolculugum bilinmezlige

dur bir an kalbinin sesini dinle
    derin bir nefes alıp dusun bir kere
    can senin hayat senin herşet senin elinde(2)

ellerim kuru gozlerim yaslı
    yuzum catlamıs susuz bir bahar
    care tukenmis kotuler kazanmıs
    son yolculugum bilinmezlige

dur bir an kalbinin sesini dinle
    derin bir nefes alıp dusun bir kere
    can senin hayat senin herşet senin elinde(4)

Rafet El Roman - Herşey Senin Elinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Seni Sevmiyorum

Rafet El Roman - Seni Sevmiyorum

rafet el roman inan artık seni hiç sevmiyorum şarkı sözü rafet el roman inan artık seni hiç sevmiyorum şarkı sözleri İnan artık seni hiç sevmiyorum İnan artık seni hiç istemiyorum O eskidendi artık hepsi bitti Sensiz de çok iyi, iyi yaşıyorum Bir bilsen sevgilim Ne kadar şu kalbim Sızlıyor aniden Sseni bir yerde görsem Yine de boynumu sana karşı eğmem Gururumla devam yolumdan giderim Hiç...
  2. Rafet El Roman - Seni Seviyorum

Rafet El Roman - Seni Seviyorum

Sen bilemezsin ne çektiriyor, Yokluğun bana Sevgilim Bitmez sorular, Uzar geceler, O düşünceler, üzüntüler. Sen gençliğimin büyük parçası Sen gençliğimin anlamı. Biz neler neler yaşadık beraber, Kalın bir roman kitap gibi. Sen gittiğin an, çaresiz kalır, Aklim karışır rahat edemem. Moralim bozulur, canim sıkılır, Sen bilemezsin daha neler. Bak ne diyorum, gizlemiyorum, Sensiz yasamak zor...
  3. Rafet El Roman - Af Etmem Asla Seni

Rafet El Roman - Af Etmem Asla Seni

ates olup yaksanda gonca guller taksanda ahu olup bahsanda af etmem asla seni som altindan tac olsan askima muhtac olsan derdime ilac olsan af etmem asla seni yakut yuklu dal olsan al ipekden sal olsan petekden bal olsan af etmem asla seni sarki olsan dillerde gonca olsan gullerde leyla olsan collerde af etmem asla seni
  4. Rafet El Roman Senden Sonra şarkısı sözü

Rafet El Roman Senden Sonra şarkısı sözü

Rafet El Roman Senden Sonra şarkısı sözü Rafet el Roman sevenler sizlerden Rafet El Roman Senden Sonra şarkısının sözlerini istiyorum.
  5. Rafet El Roman Senden Sonra şarkısının sözleri

Rafet El Roman Senden Sonra şarkısının sözleri

Rafet El Roman Senden Sonra şarkı sözleri Rafet El Roman Senden Sonra şarkı sözü Rafet El Roman hayranı oaln bütün misafirlerimiz için ve üyelerimiz için, Rafet El Roman'ın sevilen şarkılarından biri olan Senden Sonra şarkısının sözlerini bu sayfamızda paylaşıyoruz. Yaram ne kanar ne kabuk bağlar giden unutur kalan hep yanar Kaçsam kaçamam her yerde kokun var Sensiz uyandığım kaçıncı...

Sayfayı Paylaş