gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ramazan bayramı msjları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

• BAYRAMLAR, INSANLAR ARASINDAKI KARSILIKLI SEVGI VE SAYGININ PERCINLENDIGI GUNLERDIR. BAYRAMLAR, INSANLARIN BIRBIRLERIYLE OLAN DARGINLIKLARINI UNUTTUKLARI, BARISTIKLARI, KARDESCE KUCAKLASTIKLARI GUNLERDIR.
    • MUBAREK RAMAZAN BAYRAMI TUM ULUSUMUZA KUTLU OLSUN. ALLAH TUM INANANLARA NICE HUZURLU, BEREKETLI BAYRAMLAR NASIP ETSIN.
    • MUBAREK RAMAZAN BAYRAMI TUM ULUSUMUZA KUTLU OLSUN. ALLAH TUM INANANLARA NICE HUZURLU, BEREKETLI BAYRAMLAR NASIP ETSIN.
    • YALNIZLIK NE UCSUZ BUCAKSIZ MAVI DENIZDE OLMAK NEDE BIR COL ORTASINDA TEK BASINA OLMAKTIR. YALNIZLIK SEVDIKLERINDEN UZAK BAYRAMLARDA YALNIZ KALMAKTIR. BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.
    • KURANI KERIME INANCIN SON BULMASIN, KALBIN NUR ILE DOLSUN, ALLAH DAIMA YARDIMCIN OLSUN, SENINDE RAMAZAN BAYRAMIN MUBAREK OLSUN.
    BENIM OMRUMDE IRMAKLAR VARDIR SULARINDA HAYALLERIMI YUZDURDUGUM, BENIM OMRUMDE SEVDIKLERIM VARDIR BAYRAMLAR AYRI GECINCE UZULDUGUM. BAYRAMINIZ MUBAREK OLSUN!

ramazan bayramı msjları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurban bayramı msjları

kurban bayramı msjları

MUBAREK KURBAN BAYRAMI TUM ULUSUMUZA KUTLU OLSUN. ALLAH TUM INANANLARA NICE HUZURLU, BEREKETLI BAYRAMLAR NASIP ETSIN. YALNIZLIK NE UCSUZ BUCAKSIZ MAVI DENIZDE OLMAK NEDE BIR COL ORTASINDA TEK BASINA OLMAKTIR. YALNIZLIK SEVDIKLERINDEN UZAK...
  2. KuRBaN BaYrAmI mSj LaRi

KuRBaN BaYrAmI mSj LaRi

kurban bayrami msj lari kurban bayrami msjlari ♥ Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Bayramın kutlu olsun... ♥ Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun... ♥ Küskünlerin barıştığı,...
  3. Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, Ramazanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki ’pause’ düğmesine dokunun......
  4. 2010 Ramazan Bayramı Mesajları

2010 Ramazan Bayramı Mesajları

2010 bayram mesajları bayram mesajlari 2010 ramazan bayramı mesajları mesaji 2010 Ramazan bayramı mesajlarını sizler için sunuyorum.Sevdiklerinizi bu güzel mesajlarla hatırlayıp onları mutlu etmek istemezmisiniz? O halde en güzel bayram mesajlarını sizlerin beğenisine sunuyorum » Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı...
  5. 2011 Ramazan Bayramı Tarihi

2011 Ramazan Bayramı Tarihi

ramazan bayramı 2011 ramazan bayrami 2011 tarihi bayramı tarihi 2011 yılının Ramazan Bayramı tarihini merak edenler için sizlere Arife gününden itibaren Ramazan Bayramı tarih ve günlerini sunuyorum. 2011 Yılı RAMAZAN BAYRAMI AREFESİ 1/2 GÜN 29 AĞUSTOS PAZARTESİ 2011 Yılı RAMAZAN BAYRAMI 1. GÜN 30 AĞUSTOS SALI 2011 Yılı RAMAZAN BAYRAMI 2. GÜN 31 AĞUSTOS ÇARŞAMBA 2011 Yılı RAMAZAN BAYRAMI 3....

Sayfayı Paylaş