gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rar Dosyasının Şifresini Unuttuysanız Ne Yapacaksınız ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Rar Dosyasının Şifresini Unuttum Nasıl Açabilirim
    Rar Dosyasının Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım

Sevgili melekler, bu sayfamızda Rar Dosyasının Şifresini Unuttum Ne Yapmalıyım diye merak eden meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Rar Dosyasının Şifresini Unuttum Nasıl Açabilirim sorusunun cevabını sizlerle paylaşıyoruz. ( Bir önce ki konumuzda da rar dosyası açılmasıyla ilgili bilgiler de bulabilirsiniz )

RAR Password Cracker ile RAR dosyalarında unuttuğunuz,bilmediğiniz şifreleri kırabilirsiniz.Diyelimki internetten bir RAR dosyası indirdiniz ve şifresinide bilmiyorsunuz ve dolayısıyla da dosyayı açamıyorsunuz.Yapmanız gereken programla o dosyayı açmak ve iki yöntemden birini deneme yoluyla şifrelere ulaşmaya çalışmak.

Yazılım içerisinde de bunları belli yöntemlerle deneyebilirsiniz.Amaç belli bir sistemde denemek.İki yol var programın bünyesinde ; bunlardan ilki sözlük yöntemi ikincisi ise listeleme yöntemi.Belirlediğiniz aralıklarda veya listede şifre denemeleri yapabiliyorsunuz böylece.

RAR Dosyalarının Şifrelerini Kırma Programı İçin Tıklayın

Rar Dosyasının Şifresini Unuttuysanız Ne Yapacaksınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Şifrenizi Unuttuysanız Ne Yapmanız Gerekiyor?

Facebook Şifrenizi Unuttuysanız Ne Yapmanız Gerekiyor?

facebook şifremi unuttum facebook şifremi unuttum ne yapmalıyım facebook şifremi unuttum nasıl öğrenebilirim facebook şifresi bulma 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Artık hemen herkesin bir facebook hesabı olduğundan facebook hesabı nasıl açılır herkes bilir melekler :) Facebook şifrenizi kimseyle paylaşmamanızı ve herkesin aklına gelebilecek doğum tarihi gibi sayıları şifre olarak...
  2. Rar dosyasından belge çıkarma

Rar dosyasından belge çıkarma

Rar dosyası açma Rar dosyasından belge çıkarma Rardan dosya çıkarma Merhaba Sevgili melek'ler ve "rar dosyasından nasıl belge çıkartırım?" diyen misafirlerimiz, sizler için bu yazımızda rar dosyası çıkarma konusunda aradığınız tüm faydalı bilgileri aktarıyoruz. İnternetten indirdiğiniz veya cd den bilgisayarınıza aktardığını herhangi bir sıkıştırılmış dosyayı açabilmeniz için...
  3. Rar Dosyasından Şifreyi Nasıl Kaldıracağım Diyenler Buraya !

Rar Dosyasından Şifreyi Nasıl Kaldıracağım Diyenler Buraya !

Rar Dosyasından Şifre Kaldırma Yöntemleri Nelerdir Rar Dosyasından Şifresi Kırma Kaldırma Yöntemleri Rar dosyasının nasıl açılacağı konusunda sizlere daha önce ayrıntılı bilgiler vermiştik melekler :) Bu sayfamızda ise Rar Dosyasından Şifresi Kırma Kaldırma Yöntemleri bu sayfamızdan hep birlikte öğreneceğiz... Dictionary Attack Daha önceden tahmin yoluyla...
  4. bilgisayardan silemediğim bir dosya var ne yapacağım ?

bilgisayardan silemediğim bir dosya var ne yapacağım ?

Bilgisayardan acilen silmem gereken bir dosya var ve kardeşimin görmesini istemniyorum ama silemiyorum nasıl yapabilirim yardım edin :S
  5. Skype Şifrenizi Unutursanız Ne Yapacaksınız?

Skype Şifrenizi Unutursanız Ne Yapacaksınız?

Bu konu; Skype Şifrenizi Unutursanız Ne Yapacaksınız hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, skype 8 nisan itibarıyla hayatımıza kesin olarak girecek. Eğer bir skype hesabı aldıysanız ve şifrenizi unuttuysanız endişelenmeyin. Bunun da bir kolayı var.. Skype şifresini unutup bulamayanlar için skype’ın şifre sıfırlama desteği verdiği bir sayfası bulunuyor. O sayfaya BURADAN...

Sayfayı Paylaş