gebe
  1. chrislitie

chrislitie Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

regl günlerine göre yaşayacaklarımı

Konu, 'Kadınlar' kısmında chrislitie tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar bir bilgi var elimde ve bu konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum. Mesela 12 snde olduk ayın 12 sine bakıyoruz ve o 1 ayın nasıl geçicegine bakıyoruz. şu var ki mesela ayın 1. olduysanız 1. in karşılıgı "tam bır saadet" ve bu olay adet olduktan sonra 2 gun ıcerısınde gerceklesıyor veya dıger adet donemenı kadar yayılıyor yanı 1 ayınız boyle gecıyor ....
    ben sureklı denıyorum ve hep dogru cıkıyor.. deneyebılırsınız :))
    1:Tam bir saadet

2:Üzüleceksiniz

3:Dövüş ve kavga

4:Sevinç ve memnuniyet

5:Merak ve keder

6:Bir aşk sürprizi

7:Hakiki bir aşk değişikliği

8:Değişiklik

9:Büyük bir sevinç yaklaşıyor

10:Bulutsuz bir aşk

11:Tam bir saadet

12:Şiddetli bir izdivaç

13:Bekleyiniz

14:Yeni bir saadet

15:Beklediğin biriyle evleneceksin

16:Ayrılık

17:Fena bir değişiklik

18:Arzu olacaksınız

19:Söyleyeceksiniz

20:Sevineceksin

21:Gelip geçici bir sıkıntı

22:Büyük bir hüzün

23:Sevgi ve iyi talih

24:Aksili tüccar olacaksın

25:Yakında bir seyahat

26:Giden bir kişinin dönüşü

27:Rüyaların hakikatı

28:Sizinle meşgul oluyorlar

29:Zahmet ve gözyaşı

30:Beklenmedik bir haber

31:Kıskananlar,çekemeyenler olacak

Pazartesi:Yeni bir haber

Salı:Hediye

Çarşamba:Ayrılık

Perşembe:İlan-ı aşk

regl günlerine göre yaşayacaklarımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye bugün en sıcak günlerden birini yaşayacak

Türkiye bugün en sıcak günlerden birini yaşayacak

Yeni haftaya hava sıcaklığının artışıyla giren Türkiye'de bugün bütün bölgelerde en sıcak günlerden biri yaşanacak. İstanbul ve Ankara 36 dereceyi görecek. Sıcaklıklar gölgede Marmara'da 38, Ege'de 42, İç Anadolu'da 37 derece hissedilecek, en sıcak gün bugün olacak. Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nün verdiği bilgiye göre, Türkiye'nin güney, iç ve batı kesimleri sıcak hava dalgasının...
  2. Regl döneminde sivilcesiz ve zayıf görünün

Regl döneminde sivilcesiz ve zayıf görünün

regl döneminde vücut ne kadar su tutar adet döneminde çıkan sivilceler adet donemi sislikler icin ne yapmali Regl döneminde vücut su tutar ve oldukça şiş görünürüz...Fazlalaşn sivilceler, şekle girmeyen ve çok çabuk yağlanan saçlarda cabası...Regl döneminde ortaya çıkan buna benzer sorunların, güzelliğinize gölge düşürmesini istemiyorsanız, işte yapmanız gerekenler... Kızlar bu önerilerle...
  3. Regl Döneminde Güzel Görünün

Regl Döneminde Güzel Görünün

Birkaç basit yöntemle tüm bu olumsuzluklardan kurtulup, her şeye rağmen güzel görünebilirsiniz... 1. Artan sivilceler Yüzümüzü basan sivilceler regl döneminin habercisi olabiliyor. Onlardan kurtulmak için sakın sıkmayı düşünmeyin. Regl dönemi öncesinde yüzünüzü düzenli bir şekilde antiseptik solüsyonla temizleyerek, bu sorunu minimuma indirebilirsiniz. 2. Şişkinlik hissi Hormon...
  4. 13 Gün Regl Geçikmesi

13 Gün Regl Geçikmesi

Selam melekler Benim reglim 13 gündür gecikti yaptığım idrar tahlilinden de hep negatif sonuç alıyorum kan tahlili için erken mi sizce hiç bu kadar gecikme olup sonunda regl olan var mı aranızda ?
  5. 6lı günlerde regl olunca

6lı günlerde regl olunca

merhaba , 6günlerde oruc tutmak istiyorum hem borclarım icin 7 gün var borc ama o dönem regl zamanıma geliyor 2-3 gün tutsam bir faydası olmaz di mi yani 6 gün tutunca tüm yıl gibi tutmus oluyoruz bu durumda ne yapmalıyım*

Sayfayı Paylaş