gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

renesmenin şiiiri

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

sevgili meleklerim renesme bu sefer alıntı yaapmadı oturup kısa bir şiir yazdı bu sadece bir deneme.eğer çok beğenirseniz sizlere şiirlerini yazmaya devam edecek. [​IMG]
    renesmenin şiiri
    terkedilmiş

Beni terk ettin sanki marifetmiş gibi
    Güvendim sana aldandım ben sana
    Nasıl kıydın bana…
    Şimdi ne adını ne seni
    Bulunduğumuz aynı şehri
    Soluduğumuz aynı havayı
    Lanet ediyorum artık saatlerce
    Bu dünyada aşık insan değil kalleş bir insan fidanı diktin artık yüreğime.......

renesme.hoppa

renesmenin şiiiri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. renesmenin cennet bahçesi fun club

renesmenin cennet bahçesi fun club

en güzel manzara resimleri engüzel manzara resimleri güzel resimler manzaralar,harika manzaralar güzel manzara resimleri çok güzel resimleri Manzara resimleri, doğa resimleri, duvar resimleri, güzel resimler, manzara fotoğrafları,...
  2. Renesme için Titandan Deneme :)

Renesme için Titandan Deneme :)

renesme nasıl konu açacak renesme nasıl resim yükleyecek resnesme paylaşımcı melek Sevgili melekler, bu konumuzu renesmenin nasıl konu açacağı ve resim paylaşacağı konusunda kendisini bilgilendirmek için açıyorum. Renesme gördüğün gibi yorumumu yazdım, henüz sorun yok. Şimdi resim eklemeye başlayacağım :tik: Renesme gördüğün gibi bir sorun yok, herşey tıkır tıkır işliyor . Deneme...
  3. renesmeyi sevenler buraya

renesmeyi sevenler buraya

ben reneesme 21 yaşındayım 2 kızım var öğreciyim hatay iskenderunluyum ikizler burcuyum yemek yapmayı ve tatlı pasta yapmayı çok severim en sevdiğim yemekler..döner ,içli köfte,kısır,tantuni,menemen,ciğer sote,imam bayıldı,ıspanaklı börek ,biberli. en sevdiğim tatlı..künefe,kahke,tiramisu, motosiklet kullanırım. açık sözlüyümdür. insanları çok severim renesme ismi alacakaranlık filminin...
  4. vampir renesme

vampir renesme

sevgili melekler inanın bana çok güleceksiniz.size hayal ve rüya karışımı birşey anlatacağım. ben vampir kurt adam filmlerini izlemeyi çok severim resmen tiryakisiyim. birgün bir vampirin bana aşık olduğunu ve beni çok sevdiğini beni hep takip ettiğini hayal etmişimdir. :hıms:düşünsenize vampir renesme:asigim:
  5. İyiki Doğdun Renesme

İyiki Doğdun Renesme

:dogumgunu:sevgili renesme doğumm günün kuttlu olsunnn yeni yaşın sana başta sağlık huzur mutluluk ve bol şans getirsin ailenle ve çocuklarınla hayırlı uzun ömürler dilerim nice senelere canım :dogumgunu::dogumgunu::dogumgunu:

Sayfayı Paylaş