gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Rengarek Elbise Modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

2012 elbise modelleri modası renkli elbiseler kısa elbise hakkında merak ettiğiniz herşey konu içeriğindedir. [​IMG]

Yaz ayları insanların kendilerini en mutlu hissettiği aylardandır. Bu mevsim rengarenk ışıl ışıl geçer. Özellikle de sahil kentlerinde. Şimdi gözlerinizi kapatın ve küçük bir sahil kasabasında olduğunuzu, yanınızda sevgiliniz (eşiniz veya artık yanınızda kimi istiyorsanız) dertsiz tasasız harika bir tatil hayal edin. Çok güzel değil mi...

Bu kadar hayal yeter. Zaten fazla hayal kurmak insanları umutsuzluğa iter :D:D Tamam tamam konumuza dönelim...

İşte sevgili melekler sizler için özenle seçtiğim harika elbise koleksiyonu;

Rengarek Elbise Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rengarek frenchler

Rengarek frenchler

Bu sene oje renkleri aldı başını gitti,yeşiller,siyahlar,turuncular derken bir de baktık etrafta herkes değişik renklerde tırnaklarla gezmeye başladı.. Şimdi de YSL reklamlarında gördüğümüz bu renkli french manikürler dikkat çekmeye başladı.
  2. Elbise Modelleri

Elbise Modelleri

Elbise Modelleri istiyorum yeni elbiseler almayı düşünüyorum ama bu senenin modası nasıl bilmiyorum.
  3. Çocuk odaları için rengarek dolap modeli

Çocuk odaları için rengarek dolap modeli

Renkli dolap örneği Çocuk odası dolabı Rengarenk çocuk odası dekorasyonu oluşturmanızı sağlayacak bu renkli dolap modeli, oldukça hoş bir görünüme sahip. Çocuğunuzun bütün oyuncaklarını ortalıktan topluyacak kullanışlı bir dolap sizce de önemli değil mi meleklerim?
  4. Tesettür Şifon Elbise Modelleri 2016

Tesettür Şifon Elbise Modelleri 2016

Elbise modelleri hemen hemen her bayanın elbise dolabın da bulunan demirbaş bir giyimdir. Günlük ve özel günler için farklı renk ve modellerden oluşan elbiseler mevsimlere de göre değişik tasarımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Tesettürlü bayanların da vazgeçilmezi haline gelen elbise modellerinden sizlere bu yazım da şifon elbise modellerini paylaşıyorum. Tesettür şifon elbise...

Sayfayı Paylaş